Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt? Akkor többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Akkor többször is megfog?

Figyelt kérdés
Barátnőm osztálykiránduláson smárolt egy osztálytársával mert elég sokat ivott mindenki,de szerintem a pia nem ok rá,mert én részegen is szeretem őt.Bár tudom hogy milyen,mert hallottam hogy 1deci fütyülőstől smárolt 4 fiúval is egy este folyamán.Nyáron megy egy hétre Siófokra az osztályával és már előre félek.A megcsalás novemberben volt,de csak decemberben mondta el.Én azóta próbálom elfelejteni,de nem tudok már úgy bízni benne mint elötte.Szerintetek fog még ilyen történni?17/f barátnőm is 17

2014. febr. 18. 01:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem néztem volna el neki ezt sem. Az alkohol nem kifogás és nem mentség nem kell annyit írni ,h ne bírd magad kontrollálni. Lehet ,h gonosz leszek de az az 1dl pálinka kevésnek tűnik...inkább csak arra elég ,h elmondhasd magadról ,hogy ittál valamit és csak ezért csináltad. Ha más nem jó tanulópénz lesz neked. Sajnos szerintem sem szerelmes beléd a csaj csak azt hiszi max
2014. febr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!