Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan élhetnék túl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetnék túl egy megcsalást?

Figyelt kérdés

7 év után otthagyott úgy hogy bennem akarta hagyni a bűntudatot hogy miattam történt a szakítás...de végül kiderült hogy miért is hagy el engem.Nagyon fáj így 3 hét után is mert úgy érzem hogy megalázó ezaz egész hogy csődöt mondtam hogy nem vagyok jó barátnőnek.

23/L



#megcsalás #hűtlenség #szőrőstalpú
2014. febr. 19. 09:53
1 2
 1/14 egytüneményvagyok ***** válasza:
Egyrészről nézheted más oldalról a dolgot. Legalább kiderült, hogy egy görény, akire nem lehet alapozni. Másrészről egy hét éves kapcsolatot ne három hét alatt próbálj túlélni, adj magadnak időt, mondjuk pár hónapot, vagy akár évet.
2014. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írhatnál egy picit bővebben arról, hogy mi történt. Miért csalt meg, miért akart ezután benned bűntudatot kelteni? Ha egy kicsit több infót kapunk, akkor könnyebb válaszolni.
2014. febr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ah, fiúk, lányok! Miért mindig magatokban keresitek a hibát? MIÉRT? Sürgősen építsd le a szomorúságot, és építsd fel a haragot! Még az is jobb ettől a céltalan vergődéstől, hidd el!
2014. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez igy elég általános. A részeltekben lakozik az ördög, kérlek ird le mi történt, és főleg miért csalt meg, mit mondott?
2014. febr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehezen , idővel


Nekem egy ennél sokkal rövidem érzelmek terén nekem mgis nagyon komyol kapcsolatban törtent ilyen.

/a szüzességemet ő vette el/

Majdnem 1 évig tartott, míg összeszedtem magam, ráment az egészségem is.. Egy új kapcsolat rángatott ki ebből anhelyzetből, ait az elején elképzelni sem tudtam volna...


Már tudom, hogy nem az én hibám, és nem bennem van a hiba, de ezt nagyon sok idő volt tudatosítani

Mist 9 évvel kesőbb is érzem a hatását..

Az első olyan jelre hatamas bizalmatlanság uralkodott el rajtam a férjem felé, pedig enm érdemli meg. Adott okot, de ha ez nem történt volna velem biztos vagyok benne, hogy most nem érezném oknak.

2014. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

tavaly novemberben történt hogy ez a lány és a volt párom találkoztak és akkor változott meg minden,január végén benyögte hogy neki nem megy mert láttam hogy ezzel a lánnyal beszélget Facebookon és nagyon össze vesztünk mivel tudtam jól milyen a kiscsaj(városunk egyik legnagyobb nem szűz leányzója),benyögte exem hogy ez neki nem megy hogy soha nem jó semmi nincsenek közös programjaink(mindig voltak),nem tetszik neki hogy ha ordibálok vele(jogosan pl ezért is hogy beszélt a lánnyal).Elment egy haverjához akiről tudtam jól milyen szemét ember,gondolom én hogy telitukmálta a fejét...Haza jöttmondta hogy neki ez nem megy szakítsunk de végül is addig mondtam hogy próbáljuk meg hogy csak újra próbáltuk,de egyszer csak összepakolt én megakartam tudni az igazságot hisz 7 évig szerelmes volt belém meg minidg mondta hogy velem képzelte el a jövőjét.Ezért felraktam egy kém programot a számítógépre ami visszahozott kitörölt levelezéseket és a facebook jelszavát is megtudtam és hát kiderült minden.Január eleje óta kavart a lánnyal meg megírt azt is neki hogy egyéjszakás kalandot akart de végül belehabarodott....a legrosszabb az egészben hogy az alibi dumája az hogy én csaltam meg Budapesten hogy talákozgattam férfiakkal...ez nagyon fáj.

Bocsássatok meg hogyha helyesírási hiba vagy nem jól írtam a mondatokat csak a könnyeimtől nem látok

2014. febr. 19. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
Azta, de szánalmas ez a faszi. És még téged támad ilyen hülyeségekkel, hogy megcsaltad. Persze, hisz a támadás a legjobb védekezés. Felejtsd el, és örülj, hogy nem fordult még komolyabbra a dolog kettőtök között, mert ha ilyen, akkor előbb-utóbb úgyis megcsalt volna.
2014. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Oh de el vagy keseredve! Hogy tudnek segiteni?


Legyen az elso, hogy veszel egy darts tablat es rarakod a fenkyepet! ;D


Aztan itt az ido, hogy egy kicsit magaddal torodj. Edzes, kondi, mozik a baratnokkel. Most meglathatod azt is, hogy kik az igazi baratnoid.


2-3 honap es a kapcsolatok 1/4-ede, 1/3-ada valtozik. Tavasszal tombolnak a hormonok. Keszulj fel ra! Hatha egy jobb pasit kifogsz.


Es valoban adj idot magadnak. 7 eves kapcsolatbol kb 1 ev alatt fogsz kijonni. Az emlekek elkezdenek halvanyodni majd, es nem fog annyira hianyozni, aztan egyszer csak eszre veszed, hogy ma nem jutott eszedbe es meglepodsz.


Kitartas! Drukkolok...

2014. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,próbálom elfelejteni és egy ideig szingli maradni.Nem egyszerű de mi mást csinálhatnék.Van bennem gyűlölet,keserűség és még egy apró szeretet ami halványul.Jó érzés ha nem is személyesen de itt interneten beszélgettek velem :)
2014. febr. 19. 10:29
 10/14 anonim ***** válasza:

óóóó. Asszem mindketőtöknek van a rovásán nem kevés.

Azért üvöltözni, mert egy lánnyal beszél? Beleszólni, hogy melyik barátjával találkozik? Kémprogram telepités? (jogilag ez ráadásul bűcselekmény) Ő pedig ferinctelenül szépen "kicsalja" magát a kapcsolatból? (mondjuk legalább próbálkozott szakitani veled)

Nah ezért mondtam,h ogy az ördög a részletekben rejlik. Te sem vagy egy ártatlan szegény megcsalt leányzó azt gondolom látod. Ezen túl sokat már nem kell rágódni. Megvotl neked is részed benne kár, hogy nem volt annyi gerince, és ereje, hogy a rábeszélésed ellenére szakitson, és akkor nem kerül ilyen kenyértörésre a dolog. Sajnos ez az elkerülhetetlen végjáték volt, ami csúnya vége ennek a kapcsolatnak. Feldolgozni csak idővel fog sikerülni, de óva intelek attól, hogy elbagatelizáld a saját részedet benne, különben újra el fogod követni ezeket a hibákat, és megint ez lesz a vége.

Neki pedig ugyanezt üzenem, nézzen magába, mert ez nem elintézési módja a dolognak, és a másik lányt is bántani fogja.

2014. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!