Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kellett ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kellett ahhoz, hogy feldolgozzátok a megcsalást?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt, megpróbálom neki megbocsájtani. Azt nem mondom, hogy megvolt rá az oka, de tudom, hogy mit rontottam el. Bízom abban, hogy helyre tudjuk hozni. Járt már valaki hasonló cipőben? Mennyi időbe telt, mire újra "normális" lett a párkapcsolat?
2013. dec. 14. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz már olyan, mint előtte, ezt felejtsd is el.
2013. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sokkal több mindent megbocsájtok, mint az átlag, sokkal elnézőbbnek tartom magam, de a megcsalás az már bőven túl megy a határon.
2013. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is azt szeretném, hogy olyan legyen, mint előtte. Mert hibát hibára halmoztunk, és nem is voltunk igazán boldogok. Megbeszéltünk mindent, és szeretjük egymást. Vagy erősnek kellene lennem, és végleg szakítani? Az a baj, hogy bűntudatom van, hogy ha jobb lettem volna, akkor nem csinált volna velem ilyet.
2013. dec. 14. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó, most itt én általánosságban beszéltem egy olyan kapcsolatról, ahol harmónia volt, mielőtt megcsalta a párja a másik félt. Olyan harmónia és szeretet többet nem lesz, mert képes volt ilyet tenni.


De ha nálatok eleve szar volt a kapcsolat, akkor nem is értem miért vagy még benne.

2013. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt igazából én sem értem, hogy miért ragaszkodok ennyire hozzá. Bár ne így lenne!
2013. dec. 14. 17:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyem azt a kedves kis szívedet :D Megcsalt? És még neked van bűntudatod? Esetleg nem volt szája a párodnak, hogy szóljon "figyu szivi, ez így nagyon gáz, változtassunk valamin!"

Megcsalt, lehozhatod neki a csillagokat is, akkor is megfog újból, mert megbocsátasz, ő meg nyeregben fogja érezni magát. Te meg mindig rághatod a körmöd, mint egy elmebeteg, hogy már megint mit csesztél el. Pedig Te semmit nem csesztél el. Egyszerűen barom volt az EXED. Remélem érzed, hogy mit kell tenned!

2013. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!