Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban élő nők! Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők! Volt már, hogy gondoltatok arra, hogy szeretőt kellene tartanotok? Akkor is ér, ha elhessegettétek a gondolatot. Miért történt? Mesélnétek róla, mi játszódott le bennetek ilyenkor?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyne fordult volna már meg a fejembe! 2 éve a nemi életünk egyenlő a nullával, semmi szenvedély, monoton havi vagy 2 havi szex! Hiába szeretném többször, hiába dobnám fel a nemi életünket valami "extrával", de ő mindig nemet mond! A gondolat el hessegetésének oka, pedig az, h a hétköznapokban jól meg vagyunk és van egy gyermekünk is. És most az én önzőségem miatt kockáztassam, h a családom széthulljon?
2014. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért mentem férjhez hogy szeretőt tartsak. Szeretjük egymást, él a szerelem, a szenvedély, a vágy. Nincs se igényem se gyomrom mással lefeküdni. Ha gondunk lenne megbeszélnénk. N/28
2014. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
20%

Természetesen megfordult a fejemben, mégpedig tavaly ilyenkor. Eléggé elhanyagolt a párom, csak a munkának élt, én pedig egyedül kínlódtam a 2 kicsi gyerekünkkel. Nagyon vágytam szenvedélyes ölelésre, finom csókokra... Ekkor vettem észre, hogy egy pasi időnként hosszabban néz rám, mint más. Szimpatikus volt nagyon és flörtölni kezdtünk. Hetente többször láttuk és néztük egymást hosszan, mire megszólítottuk egymást. Szeptember elején kérte el a telefonszámomat és sms-ezni kezdtünk. Egymásba szerettünk. Aztán jött,ami minkettőnknek hiányzott: A finom csókok, ölelések, majd a szex is. Megváltozott az életem: megkapom Tőle azt, amit itthon nem. Figyelmet, szerelmet, odaadást. Hetente 1-2 alkalommal találkozunk, emellett napi szinten sms-ezünk és emailezünk.

Úgy érzem, hogy ez mindkettőnk részéről szerelem, de egyikőnk sem akar felégetni maga körül mindent. Neki is 2 gyereke van, a házassága elviselhető, de hiányzik valami, amit tőlem kap meg. Nekem pedig úgy érzem, hogy csak vele teljes az életem.

A lebukástól nem félek, okosan csináljuk. Úgy gondolom, hogy egy életem van, jogom van a boldogsághoz.

Remélem tudtam segíteni.

2014. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Félek, kedves utolsó, hogy amit az itt őrjöngő erkölcscsőszöktől kapni fogsz, nem teszed az ablakba. De én örülök, hogy elmesélted és drukkolok nektek.
2014. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3. én nem bántani akarok senkit. De nem kellett volna megbeszélned a férjeddel a problémát mielőtt szerető után nézel?


csak érdekel....


vagy ha beszéltél vele, de nem érdekelte akkor miért nem szakítasz? és utána azzal dugsz akivel akarsz, viszont tisztán... ez így elég tré....már sorry

2014. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok.

5-ös, neked van családod? Ha van akkor tisztában kellene lenned azzal, h nem könnyű feladni a családodat. Ha nincs akkor viszont nem is értheted ezt az egészet...

2014. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Természetesen próbáltam megbeszélni a problémát a férjemmel, de hiába... Az előttem lévővel értek egyet: nem könnyű a családot feladni. A gyerekeknek szükségük van az apjukra és az apának is a gyerekeire. Akinek nincs családja, az valóban nem értheti ezt.
2014. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem a férjem a családom. Csak nekem eszembe se jutna megcsalni....ha meg már odáig eljutok hogy megcsaljam akkor nem szeretem, ezért nincs értelme vele maradnom. Miért húznám az ő idejét? Inkább elengedném, hogy megtalálja a boldogságot más oldalán. Nem hagynám hogy olyan kapcsolatban éljen ahol megcsalják, becsapják...


Arról meg nem tehetek hogy nem lehet gyermekem, szóval nem tudom miért kell ezt előhozni. Pedig én is szerettem volna kisbabát. De sajnos nem mindenkinek adatik ez meg.

2014. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Állandóan ez folyik a csapból is, hogy a gyerek a minden... csak akkor igazi család egy pár ha van gyereke. Egy nagy fenét csak akkor család. Nagyon unom már az ilyet.... Attól hogy nekem csak ő van, még ugyanúgy a családom, és ugyanúgy tudom, hogy nehéz feladni.


Miért pont a gyerek lenne az oka annak hogy nehéz feladni?


Egyébként meg a gyereknek is jobb, ha a szülők inkább elválnak de békében élnek, mint hogy egyszer azt lássa hogy anyu másik pasival van. Erre nem gondoltál? Lehet hogy vigyázol, de bármikor történhet bármi....

2014. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Pontosan akkor látná, hogy "anyu más pasival van", ha elválnánk és mással kellene neki, a gyerekemnek is élnie. Nem pedig apuval.

De koncentráljunk a kérdező által feltett kérdésre. Én neki válaszoltam.

2014. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!