Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak bebeszélem magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bebeszélem magamnak, vagy még mindig érdekli a volt barátnője?

Figyelt kérdés

a párommal lassan 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást, de az én szememben mindig ott egy zavaró tényező, a volt szerelme.


kb olyan 5 évig volt se vele se nélküle kapcsolatuk, ebből 1 évig jártak a lány otthagyta agy másikért és a barátom szivét összetörte ez a lány.


mi már barátok voltunk ekkor is előtte is, és tetszettem neki mindig, de kb 1 évre rá jöttünk össze.


amikor fél éve jártunk..egyszer csak jelentkezett a volt nő.. jött az e-mailezgetés /a témát nem tudom..nem is akarom tudni:/


én erről nem tudtam, mivel a barátom nem mondta el, de pár hónapra rá valaki elmondta ezt nekem..és hát nagyon kivoltam..hogy ez a se vele se nélküled kapcsolat még mindig tart? és sose lesz vége? hiába szeret, ha nálam van jobb is? és ha nem hagyja el a lány még most is őt imádná?


azóta félek, hogy megint felbukkan megint ír...nehéz így biznom a barátomban újra..


mert amikor ez a lány felkereste (tudtommal utólag), akkor megkérte, hogy találkozzanak, erre a barátom azt mondta, h jó.. a lány nem válaszolt, erre mondta a barátom h mégsem ér rá..


amikor én ezt kérdeztem tőle. letagadta és azt mondta nem akart vele találkozni, mert ha így lett volna, megtette volna..tudom ez már régen volt.. de én azóta is tartok tőle..


nyáron párszor láttuk együtt a lányt.. és már nem volt együtt a pasival akiért elhagyta a barátomat, hát az én barátom meg rá is kérdezett a haverjainál h akkor most mi van a csajjal együtt van-e még a hapsival vagy nem..(le volt nála tiltva)

mondták neki, h most egyedülálló..erre a barátom ezt a választ adta: "nem érdekel, nekem szólt róla, hogy az.."


miért??? ha szólt volna akkor engem dob a lányért? persze rákérdeztem és tagadta ..de engem aggasztott


azután máskor is összefutottunk vele és akkor is felhozta a haverjának, hogy nem volt azzal a pasival..meg amikor látott minket smárolni( barátomat és engem) látta a lányon h ez neki rosszul esett... miért foglalkozik azzal h neki mi esett rosszul és mi nem?


azután megint eltelt egy-két hónap és a lánynak már van új pasija de előtte feloldotta a letiltást a barátomnál (facebook)... de barátom letiltotta őt.


nagyon remélem hogy azóta nem keresték fel egymást...


én sepciál akármennyire szerettem egy fiút nem keresem fel, főleg ha van barátnője és nekem is van barátom ..és főleg ha szeretik egymást!


én attól félek a legjobban, hogy én csak egy pótlék vagyok neki :(

állítólag még jobban szeret, de ezt én nem tudhatom.. és persze, hogy nekem ezt fogja mondani..


az ő kapcsolatuk a gimi évei alatt folyt le.. és az első szerelem..


attól félek. hogy a mi szerelmünkben nem lesz meg soha az az erő, ami az övékben volt..


sokat veszekedtünk emiatt, mert úgy érzem kevésbé szeret engem mint őt szerette..


mert ő ezt nem így érzi, vagy nem tudom..

azt mondta, hogy én soha nem tudnék vele olyat tenni, hogy síron amiatt (pedig már többször fordutl elő, azt mondta az más)


amikor felhoztam ezt neki, azt mondta h úgy se gondolta komolyan ezt nekem is tudnom kéne.


a mi kapcsolatunkban is meg van a szenvedély és a tűz és szeretjük egymást, de mindig ott lesz a volt barátnő? azt mondta neki közömbös..de ezt nem hiszem.. eleve egy volt szerelem nem lehet az


valaki kívülálló, aki végigolvasta és nem néz totál zakkantnak, mit szól ehhez az egészhez?



2014. márc. 29. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy bízz a párodban, ha pedig ennyire zavar beszéld meg vele. Semelyik nélkül nem működik egy kapcsolat. Komolyan az exén rágódsz? Két éve veled van, ha nem akarna veled lenni már rég kidobott volna. Evvel tudod a leginkább tönkre tenni a kapcsolatotokat. Bízz benne, szeret téged és veled van, nem az exével.
2014. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de hagyd a fra.ncba, nincsen túl rajta, és így nem is lesz, nem is akar... nálam is volt ilyen pasi, folyton az exe így úgy amúgy, és folyton bevédte miközben a csaj kavarta a sza.rt... a csajnak minden héten más a pasija, de azért még szexre taliznak, szánalom mind a kettő...
2014. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vele van két éve... de ki iránt érdeklődik? az exe...
2014. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

amúgy nem szokott róla beszélni soha. bár nem is tűrném el..tudja, hogy tabu, de szerintem a hallgatás sem normális


és ami aggaszt, hogy soha nem féltékeny! (nincs is oka rá, nem érdekel más!)

és amikor ezt felhoztam neki, hogy néha egy kis egészséges féltékenység lehetne benne, azt mondta majd ha lesz rá oka, addig minek, a volt barátnőjére sokat féltékenykedett, mondjuk nem is volt egy szent..

2014. márc. 29. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:

1-ső vagyok.

Szerintem túl sokat gondolkodsz ezen. Az én párom se féltékeny soha, szerintem ez csak jó. Én az voltam sokáig, de nem akarom elveszíteni, ő szokott beszélni az exével, sőt majd találkoznak is mégse vagyok a plafonon. Ha szereted, ne aggódj ezen mert csak elveszíted.

2014. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ember legyen a talpán aki ezt végigbirja olvasni...
2014. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
sorry:) köszöntem azoknak akik elolvasták és kommentelték, kitartóak!:)
2014. márc. 29. 15:17
 8/11 A kérdező kommentje:
hát sajnos ez nem ilyen könnyű, próbáltam ezerszer..nagyon sokszor, de egyszerűen mindig ugyanott lyukadok ki :(
2014. márc. 29. 16:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátomnak is ilyen volt az első kapcsolata, és úgy éreztem magam mint Te. Hogy egy pótlék vagyok. A lány felkereste miután összejöttünk, és konkrétan számonkérte rajta hogy ki vagyok és miért nem szólt neki róla. Távkapcsolat volt, nem is találkoztak, ezért méginkább zavart hogy ennyire komolyan veszi az 'exét'. És egy időben sokat vitatkoztunk emiatt, és azt mondom megérte. Letiltotta a lányt, kitörölte a telefonszámát, és megszakított minden összeköttetést vele.

Szerintem beszéld meg vele, és ha tényleg nem érdeklődik a volt barátnője iránt, akkor ő is megteszi ezeket a lépéseket.

2014. márc. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

mi is nagyon sokat veszekedtünk már emiatt, de volt egy határ, amikor már se ő se én nem bírtam..

neki ez nagyon fáj, hogy én ezt nem tudom elfogadni, hogy neki volt ez a lány. ők le vannak tiltva egymásnak és tudom, hogy a barátom nem keresné fel, mert eleve szerelmes belém, de én akkor is tartok tőle, hogy a lány..talán..mégis..

mondjuk most neki is van egy új kapcsolata, így remélem nem keresi fel a barátomat..


engem konkrétan az a kijelentése aggaszt a barátomnak, hogy mivel a csaj neki nem szólt, hogy már egyedülálló, akkor nem érdekli.. ez kissé nekem ködös. de max arra tudok hivatkozni, hogy ezt csak úgy mondta..nyílván engem nem hagyna el..főleg nem őérte. (ezt el is mondta nekem)


ez is hosszúra sikeredett, de szerintem nem az első szerelem az ember élete szerelme..a barátom legalábbis ezt sugallja nekem és látom, hogy nagyon szeret én is őt, emiatt nem tudnám elhagyni..már együtt tervezzük a jövőt.

2014. márc. 30. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!