Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan legyek lelkileg erős?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek lelkileg erős? Ha felmerül hogy a barátom elmegy bulizni vagy tényleg elmegy, akkor kitör belőlem a sírás, hogy biztos meg fog csalni.

Figyelt kérdés
Ez ellen mit tudok tenni?? Nagyon zavar engem. Egyszer már "majdnem" megcsalt, és azóta kevésbé bízok benne, de próbáljuk helyrehozni a dolgokat. Mindig arra gondolok, hogy ilyen helyzetben megcsal... Az is borzasztóan zavar, ha megnéz egy lányt. SEGÍTSÉG!!

2014. márc. 31. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én érzéketlen és üres vagyok és nagyon erős :)
2014. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezt hogy csinálod?
2014. márc. 31. 21:43
 3/8 anonim ***** válasza:
bárcsak lenne 1 ilyen barátnőm.
2014. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már beteges szerintem... Nem ártana egy pszichológus! Na meg egy olyan barát, aki még "majdnem" sem csal meg.
2014. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Es mi lenne ha vele mennel bulizni? Mi baratommal sokszor csinaljuk ezt. Persze tilos egymason logni vegig :P igy szemmel tarthatjatok egymast es szorakozhattok is. Megbeszelitek h nem lesz balhe ha szemezget vkivel v csak beszelget es kesz. Ha szeret es tenyleg nem akar megcsalni es nincs titkolnivaloja akk beleegyezik
2014. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy csinálom hogy ami volt bennem az elveszett és kiölték nem maradt már semmi :)
2014. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz bulizni menni, hogy megcsaljon, úgyhogy szerintem mindig aggódnod kéne, amikor nincs melletted. Sőt akkor is megcsalhat amikor éppen alszol, ki kéne iktatnod az alvást, hogy ne legyen esélye.


Ha nem bízol benne, akkor teljesen felesleges helyrehozással próbálkozni.

2014. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell bulizni mennie hogy megcsaljon.


És nem is számoltathatsz el senkit minden percével.


Én mindig úgy álltam a barátnőimhez ha el tudják vinni őket akkor vigyék.


Elsősorban vissza kell térned önmagadhoz.


Nem benne kell megbíznod hanem saját magadban.


És ha bízol magadban akkor biztos vagy benne hogy ő téged szeret és veled akar lenni ezért szabadon elengedheted.


Természetesen ennek ellenére is előfordulhat hogy megcsal, de hát tudjuk hogy a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát és akkor lehetőséged nyílhat egy új kapcsolatra.


Mert ugyebár mivel te bízol magadban ezért ez neked nem felel meg csakis az hogy a párod téged szeret.


És természetesen abban is bízol hogyha nem ő marad melletted akkor találsz egy nála jobbat.

2014. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!