Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék ultra dögös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék ultra dögös?

Figyelt kérdés
Sürgős kérdés...Huh én megmondjam őszintén rohadtul önbizalom hiányos lány vagyok...De olyankor főképp nem értek semmit amikor a saját pasim is "leszól" vagy nem is tudom minek nevezzem...Azt mondta hogy szeretne engem dögösen látni.Aztán meg mondta hogy "De olyan úgysem lesz,mert te nem olyan alkat vagy,szóval nem lehetsz olyan,de szép igen"..Jah és!!!Most irta hogy nem vagyok vékony se meg formás se...AKKOR??Mit tegyek hogy szexi legyek??Am 165 cm vagyok és 56 kiló,szall úgy dagadt nem vagyok,meg vékony se úgy a kettő között,szall picit "husis"....

2014. márc. 5. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezt te pasinak nevezed??? Szakíts...
2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Olyan legyél amilyen vagy: ne akarj kifordulni magadból vélt vagy valós és múló elvárások miatt.


Pl kezdjél el sportolni, de saját magad miatt.

2014. márc. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem csak kisugarzas kerdese. fogadd el magad igy ahogy van es ez latszodjon is rajtad.

a pasidra meg nincs normalis szo, de van taplo.


37F

2014. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amikor bókol meg azt mondja hogy "gyönyörű vagyok" olyankor szépnek érzem magam meg jól érzem magamat a bőrömben :( de ilyenkor...
2014. márc. 5. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:
A pasid egy tapló. 165 cm vagyok 60 kg-mal és csomóan bomlanak utánam, mindenki mondja, hogy jó alakom van stb. A pasid eléggés szemét, már bocs.
2014. márc. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De úgy irta hogy "És picit formás sem.bocsánat" erre én "Hát köszönöm szépen a kritikát,megpróbálok tanulni belőle :)" jó én eddig is mindent lenyeltem ami kárt okoztak bennem :'(
2014. márc. 5. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem a súly határozza meg a kinézetet..gondolkozzatok már.


Egy 60 kilós lány lehet izmos,kerek posis vagy löttyedt,husis..

2014. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szall az a helyzi, hogy te am nem vagy ilyen észlény nem?

me érted hogy ha az lennél akk nem lenne ez a kérdés mer szal az van, hogy ha szted nem nézel ki úgy ahogy a pasid szeretné, akkor valszeg nem is vagy olyan, me ha akarnál tudnál olyan lenni. érted, így meg nem vagy olyan, szal te nem fogsz tudni utlra dögös lenni. felvehecc olyan rucit meg minden, de az csak külsőséges lesz, nem leszel tőle dögös

de ez am nem baj, csak az a cink hogy a pasid gáz, mert nem úgy szeret amilyen vagy

2014. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg hogy adjak jobban magamra...Mintha nem adnék??Állandóan hajtom magamat hogy neki megfeleljek mindenben :( a higéniára is figyelek meg normális ruhákat hordok szall nem szakadtat,az alakomról meg annyit,hogy nem tömöm a fejemet csipsszel,meg hizlaló kajával,annyi hogy picit lusta vagyok mozogni,de persze táncolni imádok a kedvenc pörgős zenéimre.. :( a vacsit is mindig kiszoktam hagyni,meg áhh b*sszam meg még sorolhatnám..
2014. márc. 5. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem érted, amit mondok: SAJÁT MAGADDAL legyél jóban, ne mástól függjön h mit csinálsz és hogy tekintesz magadra.


Más annyira fog megbecsülni, amennyire te magadat. Ha hagyod magad dróton rángatni és h lekezelően bánjanak veled, akkor mit vársz?

2014. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!