Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha nagyon féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 11 hónapja vagyunk együtt, megbízok benne és elhiszem, hogy nem csalna meg de féltékeny vagyok. A fiú barátaitól is eltiltom. Már azon is kiakadok ha valaki végig néz rajta, vagy elkérik a telefonszámát. Szerintetek ez normális dolog? Nem akarok féltékeny lenni de sokan adnak rá okot, hogy az legyek. Pl. a fiú barátai átkarolgatják mint ha a saját barátnőjéhez nyúlnának meg rávannak szállva sokan a sulijában is, és többen is kérdezgették már, hogy járna-e velük. Ja és azt hozzá teszem még, hogy ez táv kapcsolat.

2014. ápr. 15. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizol benne,azt irok igen. Akkor meg mi a budös francert vagy feltekeny,egyik szavaddal agyoncspod a masikat. Ha bizol benne ne feltekenykedj,ha meg nem es ilyen dilis vagy,akkor inkabb hagydd ott,mert egyre rosszabb leszel!
2014. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális, és magad ellen beszélsz ember. Egyszer olvasd már végig miket írogatsz ide. Nem bízol meg benne egyáltalán, és nem csodálom ha lassan feladja majd.
2014. ápr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megbízok benne inkább úgy fogalmazok, hogy félek, hogy elveszi tőlem valaki vagy nem tudom.
2014. ápr. 15. 14:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Ember gondolkozz már, féltékeny vagy.
2014. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ki fog rugni! Az ilyen emberek fogjak verni a feleseguket! Ha ismernem a baratnodet en azt javasolnam hogy minel hamarabb hagyjon ott egy elmebeteget !!!!!!
2014. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Távkapcsolatban vagy egy körülrajongott jó csajjal akire mindenki rámászna. Joggal vagy féltékeny. Ha nem lenne távkapcsolat azt mondanám, hogy ne parázz, mert a féltékenységgel csak elmarod magad mellől. De így jogos a félelem, és nem szerencsés a viselkedése. Szerintem készülj fel rá, hogy előbb utóbb besegít neked valaki és más is dugni fogja.
2014. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van! Én sem bízok meg benne és féltékeny is vagyok. Nem szeretem ha úgy van egy légtérben egy bizonyos lánnyal hogy én nem vagyok ott. De csak annál az egynél vagyok így.
2014. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha szakitanal,szegeny lany csak szenvedni fog meletted,ugysem valtozol,ne is mondd,ilyenek nem valtoznak,ahhoz orvosi segitseg kellene,de ugysem fogsz elmenni,es szegeny lanyt teljesen tonkre teszed,meg a vegen tettlegessegig is fajulhat sajnos,soha nem lesz boldog veled,es te sem vele! Ha tenyleg szereted,akkor hagyd ott,az lesz a legjobb Neki, hidd el!
2014. ápr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Félsz, h elveszik tőled de a folyamatos tiltás és féltékenykedés miatt majd egyszer csak azon fogod magad találni, h megelégelte a diktátoros viselkedésedet és lelép! Amit persze meg is érdemelnél!... Hidd el, a féltékenykedés csak ront a kapcsolaton és nem áldás hanem átok lesz az egész..
2014. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát most mondanám azt, hogy nem normális dolog, ha valaki túlzásba viszi a féltékenységet, de egyszer voltam kerek egy évet távkapcsolatban és a magamba fojtott féltékenykedések végül beigazolódtak, megcsalt, többször is, pedig sosem adtam tudtára, hogy valójában betegesen féltékeny voltam rá. Apró cseppeket csurrantottam a féltékenykedéseimből, de tudtam uralkodni ezek fölött, aztán mégis pórul jártam.
2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!