Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha egy párkapcsolatban az egyik fél állandóan lájkolja más lány/fiú képét?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2014. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam ugyanez a helyzet kedves kérdező:/ Állandóan kedveli egy lány kiírásait, képeit, sőt beszélgetni is szoktak, de állítása szerint csak barátok. A múltkor is ráírt a csaj, szóval néha már zavar. Miután én meghátráltam vele kezdett el beszélgetni, és azóta is tetszik neki, bár a lány nem akarna vele találkozni, meg összejönni. Viszont így is idegesít néha, persze tudom, hogy nem kellene féltékenynek lennem, mert ugye egy kapcsolatban a bizalom a legfontosabb.
2014. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy hagyja abba, mert otthagyod emiatt. A féltékenység is normális egy bizonyos szintig, de ha a masik fél nemalarja megérteni vagy csak szórakozásból irkal azzal a valkivel, akkor viszlát. Én már szakitottam emiatt és nem bántam meg.
2014. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 CptTomato ***** válasza:

Először is...

van az a mondás hogy hűséget fogadott nem vakságot...fogadd el hogy tetszik neki más is.... 100% biztos hogy neked is...

ezzel nincs is semmi baj..

Másodszor..

Az hogy sokat beszélget másokkal és lájkol nem jelent semmit.... vagy nagyon is jelent valamit...

ha jelent valamit az azt jelenti hogy vagy már nem kedvel téged...vagy az a másik többet tud neki nyújtani...


Szerintem első körben csak beszélj vele erről és mondd meg neki hogy zavar de ha biztosít az érzéseiről irántad akkor nincs gond... ha meg nem tud vagy nem akar biztosítani akkor gond van.. akkor lehet már más iránt is érez valamit.

2014. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van pasi és lány barátom is. Mindkettejük képeit szoktam likeolni, ők is az enyémeket.


Aki erre féltékeny az szánalmas.


Szerencsére olyan férfival vannak együtt, aki biztos magában:) és a kapcsolatunkban, és bennem is. Szóval fel sem merül ezzel kapcsolatban probléma. Amúgy ő is ugyan így van...vegyes nemű barátai képeit is szokta likeolni. Nem zavar.

2014. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagyok együtt
2014. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!