Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti csináltatok már ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti csináltatok már ilyet miután megcsaltak?

Figyelt kérdés

szóval megcsalt a párod az mindegy miért. visszakönyörgi magát vagy csak visszafogadod magadtól. úgy tűnik minden rendben, mintha megbocsájtottad volna amit tett. de mégsem tudsz már többé úgy megbízni benne, és tudod h nem hagy nyugodni majd a gondolat h bizony hűtlen volt. ezért megcsalod te is. és jobban érzed magad attól h most ő is átéri te mennyit szenvedtél a félrelépése miatt.


valakinek volt már ilyenben része?



2014. ápr. 22. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem csaltak meg, de ha ilyen történne, én akkor se "viszonoznám"

ennél jobb vagyok

2014. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi ertelme,ha te is megcsalod,ugyanolyan vagy mint ö! Nem ersz vele semmit,csak a tüzet szitod. Vagy tulteszed magad rajta,hogy megcsalt,es innentöl bizol benne,vagy inkabb szakitsatok es hagyjatok egymast beken.
2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha látod rajta,hogy szeret téged,és érzed,hogy te is őt akkor adjatok még 1 utolsó esélyt.Beszéljétek meg ki miért csalná meg a másikat,mit nem kaptok meg egymástól.Vannak az életben nagyobb gondok is mint egy piti megcsalás,átverés. Ha úgy álltok hozzá akkor még lehet,együtt maradtok nagyon sok ideig. Beszéljétek meg,ha látod rajta,hogy oda bújik hozzád meg megakar csókolni akkor még nagyon is akar téged.

Hány éves vagy?

2014. ápr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla, hogy valamelyik kapcsolatomban megcsaltak volna.

Ha lehet hinni a legendákban, akkor kellemetlen érzés.

De ha ez lenne, nem fogadnám vissza semmiképp a csajt.

Azért mert ugyebár oda a bizalom, és az minden kapcsolat alapja. Nem csak párkapcsolati, hanem minden fajtában.

2014. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem fogadnám vissza, max mint szex barát
2014. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én visszafogadnám UTOLJÁRA!
2014. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt.Megbántam. Láttam mással utána,hogy bolodg mint akit szíven szúrtak.
2014. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!