Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ha "megcsaltak"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha "megcsaltak"?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal kb. 1 hétig együtt voltunk, de mindent megígért hogy írni fog, felhív eljön hozzám ezek meg is történtek pár órás késésekkel. Majd megláttam a buszról amint egy másik csaj ült mellette. Még reménykedtem, de aznap kiderült hogy több lánnyal is "összejár" szédíti őket, persze ő azóta sem keresett nem is tudja hogy tudok mindenről. Valahogy tudatnám vele, nem akarok durván bosszúskodni talán egy kicsit, szerintetek hogyan tegyem? mit csináljak?
2014. ápr. 7. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2014. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy, mintha hidegen hagyna. A Don Juant mással nem is tudnád jobban feldühíteni. Plusz ne alacsonyodj le a szintjére. Nem éri meg.
2014. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy összejöttél egy sráccal? Jártatok egy hétig? Szerintem ebből messzemenő következtetéseket ne vonj le. Az pedig nem megcsalás ha a buszon ül egy lány mellett.
2014. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rohadt kis gyík, küldd el a francba és ne állj szóba vele. Ha meg meg is akarod bosszúlni, akkor mondd el a csávó barátnőinek, hogy mi a szitu.
2014. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem veszi fel a telefont nem ír vissza, semmi. én voltam buszon és a kocsijába ült mellette egy lány. eddig én se tudok jobbat mint nem is keresni, nem akarom még jobbna megalázni magam
2014. ápr. 7. 19:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor dobd ki, nézz egy hozzád valót és ne törd rajta a fejed
2014. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jobbat nem is tudok, beszélni amúgy sem tudnánk, nagyon kínos mert megalázva érzem magam hogy fel sem tűnt hogy átvertek...
2014. ápr. 7. 19:55
 8/10 anonim ***** válasza:
"Rohadt kis gyík" = Bárcsak dughatnék már én is egyszer:D:D:D:D
2014. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, kedves utolsó, "rohadt kis gyík = megcsalja a barátnőit, össze-vissza kefél, és hazudozik."

Nehogy már jobban tudd mit akarok írni..

4. voltam

2014. ápr. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hozz egy sört kezdésnek!
2014. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!