Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért estem bele megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért estem bele megint ugyanabba a hibába?

Figyelt kérdés
2 éve elhagyott a párom egy csaj miatt. Aztán együtt volt vele másfél évet, majd miután szakítottak újrakezdtük. Persze nem bíztam benne úgy mint előtte, így nem volt ez felhőtlen. Nemrég mondtam hogy lehet nem kellene együtt lennünk. Aztán míg azt mondta hogy szeret és vár, én meg vissza szerettem volna menni megint új csaj lett a képben. Most azt mondja nem tud közülünk dönteni. Ugyanaz a helyzet mint 2 éve volt, akkor is ezt mondta és persze a másikat választotta... most is a másikat fogja szerintem. Miért nem tudok túllépni és miért estem bele ugyanabba a hibába? Valaki mondja meg mit tegyek hogy véget vessek ennek a hülyeségnek...

2014. máj. 4. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne foglalkozz vele. ennyire egyszerű.
2014. máj. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azért estél bele ugyanabba a hibába, mert szereted. Van ilyen. De legyél erős, és mondd meg neki Te, hogy vége. Hagyd ott. Ez lenne a legjobb döntés. Nem érdemel meg téged ! És próbálj meg ne gondolni rá, tudom, hogy nehéz, de ezt kell tenned. Mert még egy párszor elfogja veled ezt játszani. És ez nem normális. Két lány közül kell választania ? Mennyen már. Ez röhejes. Gondolkodj már el rajta. Te bármennyire is szereted... ezek szerint ő csak ennek legfeljebb a töredékét érzi irántad. Hagyd ott !!!
2014. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért mert valójában ezt akarod, hiába is tagadod.
2014. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ASOT ***** válasza:
100%

Igen mert szereted. De az is benne van, hogy nem voltál képes elhinni azt, hogy ő elhagyott egy másik nő miatt. És ezzel együtt azt sem, hogy már nem voltál fontos a számára.

Mert úgy érezted e 2 év alatt teljesen kiismerted.


De mindezzel együtt járt egy nagy csalódás is, és a csalódás és a hited h még fontos vagy neki , ése kettő közül nem a csalódás győzött. Mert könnyebb lett volna.


Amíg nem vagy képes elhinni az igazságot, és az álmaidra hagyatkozol addig bele fogsz esni újra és újra ebbe a hibába.


amire mindenképpen figyelned kell, és eszedbe kell, hogy jusson, azaz, hogy másik nőért hagyott el, ha fontos lettél volna neki, akkor megpróbálta volna helyrehozni kijavítani a hibákat.

2014. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 22L ***** válasza:
Hát én biztos hogy nem foglalkoznék vele többet...biztos találsz nála jobbat aki meg becsül majd és nem egy ruha darabként fogveled viselkedni amit egyszer fel vesz egyszer meg le...
2014. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom lezárni őt. Pedig az eszem tudja, hogy mindig lesz egy másik aki miatt gondolkozni fog rajtunk. De mit tegyek hogy elfelejtsem, ha eddig sem tudtam?
2014. máj. 4. 19:25
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondolom láttad már a Kengyelfutó gyalogkakukkot és a prérifarkast.

Noss mindenki tudja, hogy a farkas mindig ráb***aszik, de ennek ellenére mindenki reménykedik abban , hogy hátha egyszer elkapja.


gondolom rájöttél hogy te a prérifarkas vagy aki mindig rá fog b***aszni, és mindig fájni fog neki.

És mindig csak az fog megmaradni benned , hogy "BIP BIP"

2014. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Túllépni tudsz rajta nem pedig elfelejteni. Senkit sem lehet végleg törölni.

Csakhogy azt akarni is kell te pedig nem is akarod igazán.

2014. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy tényleg nem akarom... mert szeretem még mindig. Ez ellen meg mi a sz@rt lehet tenni? :( Ha eddig nem ment akkor mikor fog?
2014. máj. 4. 19:53
 10/13 ASOT ***** válasza:
100%

Ha felébredsz végre az álomból és visszatérsz a kegyetlen való életbe. De úgy érzem ez ráadásul még kényelmes is így neked. És egy kis lustaság is van benned, "inkább ez , jó lesz ez, ááá nincs kedvem most ismerkedni...meg mikor hol..áhh menjek áhh nem megyek..."


Szóval fejezd ezt be és légy végre érett nő, és ne egy ábrándozó kislány aki várja az erdő mélyén egy házikóba bezárkózva a volt szerelmét hogy beteljesüljön a mesébe illő kapcsolatuk. Szépen gyere ki abból a házikóbol.

2014. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!