Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bírok elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok elszakadni tőle? Vissza mentem megint de egy napig tartott. Ő hívott fel . Együtt töltöttük az egész éjjelt. Együtt fürödtünk. Jó volt és végre ö keresett engem.

Figyelt kérdés
De másnap csak egy kesztyűt adtam egy nőnek akinek a főnöke vagyok és mondtam mit fog csinálni ma, és ezzel vége . Megint hülye voltam neki, mert a nő ott állt mellettem és én ezt miért hagyom. De mindenki ott van míg kiosztom a munkát . Azóta nem beszél velem. Negyedik napja ez. Megőrülök mert hiányzik.
2014. ápr. 21. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos van alapja, hogy így viselkedik.
2014. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De még is mi? Én senkivel nem is beszélgetek bent csak vele.És ezt mind miatta teszem. De nem is érdekel más csak ő. Ezt a tesója is látja mert ő is ott van. Ö sem érti az egészet .Én mindent meg teszek de ő folyton csak szid ,és a pasijával van azóta is . Nem értem miért csinálja . Csak szerető vagyok nála még mindig . De vagy 1.5-éve.
2014. ápr. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!