Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért estem bele megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért estem bele megint ugyanabba a hibába?

Figyelt kérdés
2 éve elhagyott a párom egy csaj miatt. Aztán együtt volt vele másfél évet, majd miután szakítottak újrakezdtük. Persze nem bíztam benne úgy mint előtte, így nem volt ez felhőtlen. Nemrég mondtam hogy lehet nem kellene együtt lennünk. Aztán míg azt mondta hogy szeret és vár, én meg vissza szerettem volna menni megint új csaj lett a képben. Most azt mondja nem tud közülünk dönteni. Ugyanaz a helyzet mint 2 éve volt, akkor is ezt mondta és persze a másikat választotta... most is a másikat fogja szerintem. Miért nem tudok túllépni és miért estem bele ugyanabba a hibába? Valaki mondja meg mit tegyek hogy véget vessek ennek a hülyeségnek...

2014. máj. 4. 18:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

már döntött, a másik kell neki... ám ha én kellettem volna akkor sem hinném hogy meg tudtam volna bízni benne. Mindegy. A lényeg hogy ő döntött...

Amúgy nem a kényelem miatt nem léptem tovább.. 4 éven át együtt voltunk a 2 évvel ezelőtti szakításig és úgy érzem nekem ő volt a nagy Ő... talán, egyszer majd rájövök, hogy tévedtem..

2014. máj. 5. 02:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen úgy érezted, mert szereted. Hiába nem bíztál meg benne, vagy féltél a csalódástól, netán tudtad, hogy ez lesz a vége, de szeretted. És ez volt a kényelem. Mert gondolom egy kicsit azért láttad előre, hogy mi fog történni /mi történhet, de nem tettél ellene. Remélted, hogy megúszod. Sokkal fárasztóbb lett volna otthagyni, és nélküle egy icipicivel kevesebbet szenvedni. És most nézd meg... ő dobott ki !! Jó ez így ? Nem !! Csak egy rongy lettél a szemében !! Neked kellett volna elküldened, de nagyon gyorsan !! És most ő vesztett volna abból a nagy egójából. Ha a mostani csaja kidobná, és vissza akarnák könyörögni magát hozzád, ne tedd. NEM Ő AZ IGAZI !! Lehet, hogy te így érzed, de ő nem így néz rád. Kívánom, hogy légy boldog ! :)
2014. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mindegyikőtöknek nagyon köszönöm a válaszokat, Utolsó, Neked különösen. Igazad van, 2 évvel ezelőtt mikor elhagyott akkor kellett volna a szenvedést választanom, mert ma már egészséges ember lennék teljes élettel. Igen, szerettem és szeretem. De ez már csak amolyan beteges érzelem :D ...sajnos...
2014. máj. 5. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!