Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez? Miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben nem vagyok képes nyitni senki felé párkapcsolati szempontból. Jelentkező akad, olyanok is, akik még akár be is jönnének, de teljesen úgy érzem, hogy nem vagyok elég ahhoz, hogy akár egy (nem bunkóságból) csúnyább fiút is meg tudjak tartani. A legutolsó párkapcsolatom pár hónapig tartott csak. Értelme nem volt, tudom, hülyeség de csak azért volt, hogy ne legyek egyedül. Egyáltalán nem tetszett a srác, meg semmi, nem feküdtem le vele. Eléggé csúnyácska fiú volt, mégis megcsalt, ami igazából nem bántott, legalább vége lett. Néha úgy éreztem, hogy hiányzik, de azóta rájöttem, hogy csak maga az érzés hiányzott, hogy tartozzak valakihez, hogy szeressenek és szerethessek. De ettől függetlenül nem vagyok képes nyitni senki felé. És nem értem ezt. Régebben ezzel nem volt gondom.

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy 4 párom volt eddig, ebből kettő megcsalt, egy meg azért dobott, mert én voltam neki az első, és ő más lányokkal is ki akarta próbálni.. Szóval valószínűleg ezek miatt alakultak ki bennem a félelmek.

Én magamnak nem igazán tetszem, mások viszont azt mondják, hogy szép vagyok, és hogy túlságosan lebecsülöm önmagam. (bár nem értem ők mit látnak..)

Le lehet ezt küzdeni valahogy? Valaki volt/van ilyen helyzetben? Tanácsok, ötletek?



2014. máj. 8. 16:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miután átvergődtem magam az önsajnálattól csöpögő,együttérzésre vágyakozó fölösleges szócséplésen megállapíthattam hogy számodra a megoldást egy húsos kemény lüktető fallosz jelenti ami heti több alkalomi rendszerességgel leporolja a sóvárgó nyavalygást az elmédről.
2014. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Köszönöm ezt az értelemtől csillogó hozzászólást. Valószínűleg te pont elég lennél a feladathoz, tekintve, hogy mekkora fallosz vagy :)

2014. máj. 8. 16:55
 3/16 szelepke ***** válasza:
"nemfeküdtem le vele,mégis megcsalt" loller XDDdd
2014. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok az a lelki szemetesláda akit keresel és még sorszámot se húztál.De garantálom hogy pókhálótalanításra találsz megfelelő balfalloszt.
2014. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 szelepke ***** válasza:
Látom kedves kérdező,nemtudod mitakarsz,de megőrülsz,ha nemkaphatod meg XD
2014. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
3-as. Kérlek mutasd meg nekem hol olvastad ezt így szó szerint? Szerintem egyáltalán nem ezt írtam, de oké :D
2014. máj. 8. 17:02
 7/16 szelepke ***** válasza:

"Egyáltalán nem tetszett a srác, meg semmi, nem feküdtem le vele. Eléggé csúnyácska fiú volt, mégis megcsalt, blablabla..


Íme teljes szövegkörnyezetben. Bocsi,de ezen nyekergek Xddd

2014. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én tudom mit írtam.. Csak nem azt, amit te írtál először. Azért nem ugyanaz a kettő :)

És amúgy kérdezem én, ha nem fekszek le valakivel az első hét után, akkor már magától értetődő, hogy meg fog csalni..?

2014. máj. 8. 17:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Én még arra lennék kíváncsi mi lett a negyedik sráccal aki nem csalt meg és nem dobott?Csak hogy teljes legyen a szappanopera.
2014. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem értem, hogy ha számodra ez túl szappanopera-szerű, akkor miért írogatsz? Én is találtam már itt olyan kérdést, nem egyet, nem kettőt, amitől kb dobtam egy hátast, de fogtam és továbbmentem. Ilyen egyszerű azt hiszem :)
2014. máj. 8. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!