Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek szomorúságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek szomorúságot, hogyha szerelmes vagyok egy férfiba?

Figyelt kérdés

Mindig ezt csinálom, beléjük szeretek, majd elképzelhetetlenül szomorú leszek. Ezt meg is szoktam nekik mondani, és itt hagyjuk abba.

Vélemény?

24/L



2014. ápr. 30. 23:03
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Most én is szomorú lettem, máskor nekem ne mond el.


:(

2014. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
mert baromira félsz attól hogy nincs vagy nem lesz viszonozva, és elhagynak.
2014. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Mert elėrhetetlennek gondolod az egėszet, miközben közel sem biztos,hogy igy van.
2014. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
menj kezeltesd magad!
2014. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Talán volt már szerelmi csalódásod.

De lehet, hogy azért, mert a szerelem miatt még intimebb, emberibb kapcsolatra vágysz mint amit az a férfi tud adni, és ennek a hiányát érzed bevallatlanul, ez szomorít el.

Érdekes lehet amúgy.

Én akkor leszek szomorú, ha szerelmes leszek egy lányba, de nem tudok hozzá közel kerülni. Vagy, ha közel is kerülök, érzem, hogy ő nem ugyanígy érez. Egy kölcsönös viszonzott szerelemben nincs szomorúság. Legalábbis számomra.

2014. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Én rohadt szerelmes vagyok egy lányba, szerintem tudja is, mert állandóan húzza az agyamat mindenfélével. Majd megőrülök érte annyira szeretem, de tudom, hogy nem leszünk együtt sose, na én ezért vagyok szomorú a szerelemtől, te nem hasonló miatt? 24F
2014. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Több oka is lehet. Valószínű, hogy félsz a csalódástól vagy, hogy nem lesz viszonozva. A fiúk szerintem azért hagyják abba ilyenkor, mert nem akarnak megbántani vagy rájönnek, hogy komolyabb kapcsolatra van szükséged, amit ők nem tudnak vagy nem akarnak megadni.


Az én szempontomból ez egy kihívás lenne. A mosoly lenne a cél és az, hogy boldog legyél :)

2014. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

A # 4-es válaszoló nagyon közel talált! Szerintem a személyiségzavar az oka. Nem tudtam, hogy van ilyenem, de valami oka csak van annak, hogy mindenkit eltaszítok magamtól.

Nem bírom a közelséget, de a magányt sem. Érdekes.

2014. ápr. 30. 23:12
 9/48 anonim ***** válasza:

inkább kellemetlen


30 éves korodra összeraknak. kezd most

2014. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Szomorú
2014. ápr. 30. 23:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!