Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van ez? Miért érzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben nem vagyok képes nyitni senki felé párkapcsolati szempontból. Jelentkező akad, olyanok is, akik még akár be is jönnének, de teljesen úgy érzem, hogy nem vagyok elég ahhoz, hogy akár egy (nem bunkóságból) csúnyább fiút is meg tudjak tartani. A legutolsó párkapcsolatom pár hónapig tartott csak. Értelme nem volt, tudom, hülyeség de csak azért volt, hogy ne legyek egyedül. Egyáltalán nem tetszett a srác, meg semmi, nem feküdtem le vele. Eléggé csúnyácska fiú volt, mégis megcsalt, ami igazából nem bántott, legalább vége lett. Néha úgy éreztem, hogy hiányzik, de azóta rájöttem, hogy csak maga az érzés hiányzott, hogy tartozzak valakihez, hogy szeressenek és szerethessek. De ettől függetlenül nem vagyok képes nyitni senki felé. És nem értem ezt. Régebben ezzel nem volt gondom.

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy 4 párom volt eddig, ebből kettő megcsalt, egy meg azért dobott, mert én voltam neki az első, és ő más lányokkal is ki akarta próbálni.. Szóval valószínűleg ezek miatt alakultak ki bennem a félelmek.

Én magamnak nem igazán tetszem, mások viszont azt mondják, hogy szép vagyok, és hogy túlságosan lebecsülöm önmagam. (bár nem értem ők mit látnak..)

Le lehet ezt küzdeni valahogy? Valaki volt/van ilyen helyzetben? Tanácsok, ötletek?



2014. máj. 8. 16:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne eroltesd ha most nem erzed ugy. Nekem is volt regebben egy ilyen idoszakom, hogy keptelen voltam nyitni, bizni. majd jobb lesz a dolog, inkabb vesd bele magad valami uj hobbiba, vagy csinalj valami erdekeset.
2014. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 szelepke ***** válasza:

"Jelentkező akad, olyanok is, akik még akár be is jönnének,"


"azt mondják, hogy szép vagyok, és hogy túlságosan lebecsülöm önmagam"


Kedves kérdező,már tényleg nemtudom mi kéne még ahhoz,hogy helyrebillenjen az önbizalmad..

Nemlehet hogy inkább másokat becsülsz le?

2014. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem hinném. Nem szoktam előre ítélkezni, és nem külső alapján választom meg az embereket. A belső értékek számomra fontosabbak.

Az meg, hogy azt mondják, hogy szép vagyok.. Hát ki tudja. Mondani bármit lehet. És a pasik előszeretettel bókolnak a nőknek ha pl meg akarják őket húzni. És valljuk be, ma ez igazán "menő"

2014. máj. 8. 17:35
 14/16 A kérdező kommentje:

*választom meg a barátaim/párjaim

elírtam

2014. máj. 8. 17:35
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem neked írták a Belga-Az a baj című zenét.
2014. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen nekem. sőt én írtam.
2014. máj. 9. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!