Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a barátnőm (hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm (hosszú kapcsolat, együttélés)?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, 25 évesek vagyunk. Múlt évben vettünk együtt egy lakást, abban az évben eljegyeztem.


Mostanában ilyesmiket csinál:


-Eddig mindig együtt jártunk bevásárolni, mostanában már csak egyedül akar menni (kb. 1 óráig szokott tartani ha együtt megyünk, de mostanában van hogy 2 óráig távol van) Magyarázatot nem ad, azt mondja hogy miért ne mehetne egyedül


- 4-kor végez a munkahelyén, negyed 6-ra haza szokott érni. Mostanában fél 7-re jön! Magyarázat nincs!


- Bátyám születésnapjára mentünk hétvégére (Szegedre), de ő rosszulétre hivatkozva lemondta az utolsó pillanatban és egyedül volt itthon egész hétvégén



Szerintetek?



2014. máj. 8. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudnám neked mondani mit csinál az említett időintervallumokban akkor vagy valami varazslóféle lennék, vagy a barátnőd szeretője. De egyik sem vagyok.
2014. máj. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem megcsalod.
2014. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyi év után megcsal, ha megcsal, márpedig nagyon megcsalás szagja van, akkor kérdezz rá, ne hagyd hogy ne legyen magyarázat!

Vagy egyszer menj a munkahelyére akár, vagy bevásárlshoz kövesd! Csúnya dolog, de jobb ha az ember a saját szemeivel meggyőződik

2014. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elképzelhető, hogy megcsal.
2014. máj. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is kövesd távolról
2014. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van valakije. De szerintem ezt te is tudod. Addig lépj míg nincs gyerek, ne maradj benne ebbe a kapcsolatba.
2014. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy a szexuális életetek változott-e azóta, hogy így elmaradozik otthonról, illetve a viselkedése veled szemben nem lett-e hidegebb.
2014. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A lakásból vásárold ki a részét, vagy adjátok el. Szépen, egyik jobbra, másik balra. Az írásodból egyértelműen egy nagyon rafkós nőci jön le, aki, baromira pofátlan módón biztonságban érzi magát.Magyarul: hogy ő viszi a gyeplőt, és még ostoba és buta is, ha már egyszer félremegy.
2014. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 kolosszus22 ***** válasza:
Igen, több mint valószínű, hogy a gyanúd megalapozott. A kis magántúrái alkalmával más pasival találkozgat. A helyedben egyszer egy ilyen útja során távolról kifigyelném, hogy mit csinál.
2014. máj. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Dehát hogyne csalna meg? 19 évesek voltatok mikor összejöttetek. Szerintem nincs ezzel nagy gond, ha minden más működik, éljetek nyitott kapcsolatban.
2014. máj. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!