Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha a párom beprobál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom beprobálkozott egy másik srácnál?

Figyelt kérdés
A párom bevalotta, hogy tetszik neki, jó fejnek, viccesnek tartja az illetőt(de csak barátként tekint rá). és azt is bevalotta, hogy beprobálkozott nála.(feltünően bokolt neki stb.) vissza jelzés nem jött a srác felöl. Azt mondja nem tudja miért tette. Én azt mondtam neki hogy azért mert ha ott lenne a helyzet akkor ha csak egy élyszakára is de lefeküdne vele. Szerintetek miért? Ezt most megcsalásnak vegyem?

2014. máj. 8. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát Slomó barátom, ez fogas kérdés.

A legfontosabb, hogy megtudd, a srác benne lenne-e.

Megpróbálkozhatsz az elhajlási engedély megadásával, de sztem jó vége itt már nem lenne.

2014. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, hűségről nem lehet itt beszélni akkor.
2014. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem a tiéd a nő, max. ennyit jelent:)
2014. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

moooszezs...akkor most mit tegyek?...nézzem el neki?...szakítsak vele?... mi a fxxxt csináljak? papucs vagyok ha elnézem...fxxx vagyok ha a "semmi" miatt szakítok vele...

????????????

2014. máj. 9. 10:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy te ki vagy neki?

Ha a válasz az, hogy a párod, a barátnőd, akkor kérdezz vissza, hogy ő elvárja tőled, hogy hűséges légy?

Erre is biztos igennel válaszol, akkor mondod, hogy te is.

Ha nem várja el, akkor milyen kapcsolatról beszélünk? Minek ez akkor? Azért nem akar hűséget tőled, mert ő sem volt az abban a helyzetben a te irányodban.


Mondd el neki, amit most írtál, hogy ezzel megaláz, mert papucsot csinál belőled. stb

Mondd a képébe az egészet, mit gondolsz erről.

És legyen benned az, ha elveszted, nem te vesztesz többet. Sőt, csak is jobbat találhatsz. Mindig van jobb.

2014. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!