Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj aki tetszik de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik de összejött egy másik sráccal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, van ez a csaj aki nagyon bejön, külsőre, belsőre csak összejött egy másik sráccal. Sokat beszéltünk, bár fogalmam sincs, hogy lehet-e nála esélyem, vagy csak barátként tekint rám?

Mit tegyek?

1. Ne is beszéljek vele többet, hagyjam a fenébe mert csak rosszabb lesz.

2. Akkor legyünk csak barátok.

3. Friss kapcsolat, lehet rá tudom ébreszteni, hogy én jobb vagyok és engem választ. oooooo it's mr steal yo girl

Amúgy jó fej, bírom szóval teljesen kitörölni nemigazán akarom. :\



2014. máj. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Fejbevágod az ellen palit egy bunkóval, aztán a lányt is fejbevágod majd hazahúzod a barlangodba, mire magához tér tüzet gyújtasz és ott rájön hogy igazából téged szeret.
2014. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudsz kölcsönadni egy bunkót? neked már biztos van tapasztalatod ebben, én még nem próbáltam :\
2014. máj. 8. 18:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy adom kölcsön, tiz évig farigcsáltam mire ilyen áramvonalas lett. Inkább a csajomat adom kölcsön mint a fegyvert.
2014. máj. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem meg sajnos nincs 10 évem faricskálni egyet, mitévő legyek?
2014. máj. 8. 19:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs fegyvered akkor marad a dalocska '..van aki ésszel, van aki pénzzel, van aki egyszerű puszta kézzel..'
2014. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ilyen az élet.:D Jelenleg egyébként a világban 4-5 fiú vagy több jut egy lányra.. Szóval kevesebben vannak a lányok és többen a fiúk. Ha kevés fiú lenne, mondjuk Magyarországon összesen 2-3 millió a többi mint lány/nő stb.. biztos veled jött volna össze, mert nem tudott volna válogatni.::D

22/F

2014. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó, te aztán tudod hogy kell felvidítani valakit...:D majdnem jobb lett
2014. máj. 8. 19:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Maradjatok barátok amíg nem szakítanak, előbb utóbb úgyis fognak, aztán majd "megvigasztalod"
2014. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
erre gondoltam én is, bár lehet h mire szakítanak már rég lesz másik barátnőm, előző kapcsolata több mint egy éves volt.. annyit nem várok:D
2014. máj. 8. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as válaszolóval értek egyet.Én is így szereztem a mostani barátnőmet.
2014. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!