Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak minősül, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak minősül, és megbocsájtanátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Ez elég bonyolult lesz, de leírom a lényeget, hogy mindent megértsetek, tehát: 20 éves srác vagyok, és decemberben jöttünk össze a barátnőmmel aki 18 éves, miután egy 3 éves kapcsolatban élt, ahol a pasija mániákusan féltékeny volt, és minden nap veszekedtek, a lényeg, hogy a kapcsolatuk szörnyű volt, kapcsolatnak sem mondható, viszont ez a lány amikor 13-14 éves volt nagyon labilis lelki állapota volt, és akkor volt egy netes kapcsolata egy sráccal, akivel lelki társak lettek, és nagyon szerelmesek, de 200 kilóméterre lakott az a srác a barátnőmtől, így végül megegyeztek, hogy nem lesz semmi közöttük, aztán jött ez a csávó, aki mániákusan féltékeny volt mindig mindenre, még arra is, ha lement a közértbe a barátnőm. Miután szakítottak összejöttünk a barátnőmmel, jelenleg 5 hónapja vagyunk együtt, és bíztam benne, de kiderült, hogy azzal az ex sráccal, akivel kiskorában lelki társak voltak elkezdett beszélni, ezt el is mondta nekem a baráűtnőm, de csak annyit mesélt róla, hogy jó barátok, de a sráccal netes kapcsolatuk volt. Később kiderült, hogy a srácnak olyanokat írt, hogy "Mindig is te leszel a legfontosabb a szívem mélyén, és amikor a barátomra nézek arra gondolok, hogy te is lehetnél a helyében <3" körülbelül ilyesmi szövegek voltak, a másik ami megdöbbentő, hogy a barátnőm csomó szexuális szöveget is írt neki, amiben olyasmit írt a srácnak, hogy "ha én nem tudnám meg, akkor lefeküdne vele, de csak neki engedné meg". A barátnőmről tudni kell, hogy az előző sráccal vesztette el a szüzességét, és az is két év után történt csak meg, sosem volt egyéjszakás kalandja, és elmondása szerint csak szerelmi alapon tudna lefeküdni valakivel, ezeket a típusú üzeneteket csak 2,5 hónapig írta a srácnak, de ezután rájött elmondása szerint, hogy engem szeret, és több hónapja készült rá, hogy hogyan vallja be nekem, hogy ezeket írta a srácnak. Úgy tudtam meg a dolgot, hogy beléptem a facejére, mert azt állította nekem, hogy csak a fejéről küldött képet a srácnak, mert levágta a diáklányruhás részt a képről, (mivel diáklánynak beöltözött nekem és lefutózta magát). De nagyon gyanakodtam, hogy tuti nem vágta le a testét a képről, és igazam lett, csak azért olvastam tovább, és így derült ki mindig. Ráadásul az is kiderült, hogy miután összejöttünk a barátnőmmel rá két hétre még küldött egy srácnak bikinis képetm igaz neki nem írt egy ilyen "szexéhes szöveget sem". A barátnőmnek küldtem egy sms-t, hogy ennyi volt, mert rájöttem mindenre, ő pedig írt, kb könyörögve, hogy várjam meg, 2. óra után hazamegy a suliból, csak beszéljük meg, aztán nem érdekelt... ÉS kijött a falumra busszal (hozzáteszem egyedül sosem mert szinte buszozni) és kb térden állva könyörgött, hogy bocsássak meg, és csak azért volt ez a sráccal, mert feltörtek a régi emlékek, mivel az a srác volt, aki kihúzta a depresszióból stb... Szó szerint 3-4 órán keresztül kért bocsáénatot zokogva, és elmondta, hogy az érettségi után elakarta mondani, csak addig nem akart leterhelni engem+ félt elárulni. Rájött, hogy én vagyok az igazi, és nem tudna nélkülem élni, és csak ő volt az egyetlen, akire "beindult" de rá is csak azért, mert az érzelmei feltörtek. Megmondta nekem, hogy mindenhonnan letiltja a srácot, és odaadja az összes emailcímet, facebookjelszót stb, és ha kell ellenőrizzem, mindenhogy, csak maradjak vele örökre. Szerintetek ezek után mi legyen?! Ti mit tennétek, tudnátok tanácsot adni?! Ő tényleg nem olyan típusú lány, aki bárkivel összefekszik, egyedül velem és az előző pasijával feküdött le, azzal akinek írta, hogy lefeküdött volna, azzal nem feküdtek le régen se. Fizikailag nem csalt meg, csak érzelmileg, azt is csak 2,5 hónapig, de nem tudom.. tanács kellene, előre is ksözi!

2014. máj. 9. 22:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
49%
Jól kifogtad.Menekülj a pszichopata állattól amíg tudsz.
2014. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
A netes sráccal viszont amikor jártak régen, akkor találkoztak párszor. A 3 éves kapcsolata alatt pedig az utolsó hónapban megcsókolta a barátnőm ezt a netes "exét".
2014. máj. 9. 22:59
 3/74 A kérdező kommentje:
Szerintem te végig sem olvastad a leírást..
2014. máj. 9. 23:00
 4/74 anonim ***** válasza:
55%

végigolvastuk, ez egy utolsó elmebeteg ribi. menekülj


30+F

2014. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
100%
Kínlódj még kicsit vele.Aztán majd jön a pofáraesés..
2014. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 A kérdező kommentje:
Miért elmebeteg?
2014. máj. 9. 23:03
 7/74 anonim ***** válasza:
68%

Been there, done that.


Legalább neked nem úgy vágott vissza, hogy miért léptél be a Facéjéra... Szerintem is hagyd ott, mert néhány hónap és tényleg meg fog csalni valakivel. Az exem pont ugyanezt csinálta és pont ugyanúgy csúszva-mászva könyörögte vissza magát...


Csúnya vége lett.

2014. máj. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
De nem csalt meg, csak gondolt rá, és csak annak a srácnak írta ezeket, akibe szerelmes lett újra. Mert csak szerelemből tudna lefeküdni valakivel.
2014. máj. 9. 23:05
 9/74 Költőnő? ***** válasza:
basszus nem bírtam végigolvasni, de a hsz-ek miatt muszáj lesz :)
2014. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:
De ha olyan lány lenne, akkor régen is szexelt volna olyan pasival, akit szexinek tart, és nem vár a pasijával 2 évet, mire lefeküdnek egymással.
2014. máj. 9. 23:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!