Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbocsájtanátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbocsájtanátok egy ilyen hibát? 2 hònapot jártunk, még nem feküdtem le vele ö 26 éves én 21

Figyelt kérdés
8 èvet volt a csajal most a csaj kihivta,elbeszèltè,hogy milyen jok voltak az együt töltöt idök ès együt töltötek 2 èjszakàt persze a szex volt a lènyeg,mivel,hogy mindketöjüknek volt màs pàrjuk it az egyik èn a màsik egy sràc aki annyira meggyözte a csajt,hogy meggondolta magàt ès mègsem akart kibèkülni.igy ugye maradtam èn akinek csak mondja a sràc h jovà akarja tenni csak elborult az agya a mentsège,hogy hulye mert igazàn tud szeretni

2014. jan. 6. 00:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Úristen... Dehogy!
2014. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
szó se lehet róla. egy épeszű 26 éves amúgy se kezd 21 évessel. nem azért, mert az nem pasi, hanem mert a csaj életszemlélete egészen más, mint a tiéd. és ezt tudja is. és csak akkor megy bele a kapcsolatba, ha nem valódi ember. amúgy is, 2 hónapot 26 évesen egy nő nem vár a szexxel, vagy már azelőtt is dugott mögötted, vagy lehet meg se érné megkupakolni... ez nekem nem szimpi.
2014. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:

Egy férfinak szex kell. Te nem adtad meg, így megkapta mástól.

Ha meg lefekszel vele hamar, akkor meg könnyűvérű kategóriába lesorolod magad. Jó mi?

2014. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
várjunk, :D ... most nézem, te vagy a csaj? :D akkor igaza van az előzőnek :D ha nem feküdtél le vele 2 hónapig, vess magadra :D én is dugnám az exemet :D
2014. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
De a pasi kiakart bèkülni vele a csajnak kellet a szex
2014. jan. 6. 00:43
 7/35 anonim ***** válasza:
akkor is felesleges volt magadon tartani az erényöved... látod mi lett a vége
2014. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

"De a pasi kiakart bèkülni vele a csajnak kellet a szex"

Most ezzel mit akarsz mondani? Csak békülési szándékkal dugta az exét 2 éjszakán át és igazából egyáltalán nem volt kedve belerakni farkát, csak muszájból dugta?


Akárhogyis, ha neked ez elnézhető "botlás" akkor gratula.

2014. jan. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, h feküdj le valakivel, még akkor is, ha nem akarsz, de a pasik kiszúrják, ha valaki a saját nemi vágya ellenére is akaratosan "nem adja magát"... és ez szánalmas
2014. jan. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom kibogózni, ha leírsz egy kérdést, valami fogalmazásod legyen már.


Mindenesetre, amit ki tudtam hámozni az az, hogy game over.

2014. jan. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!