Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Te mit tennél? Hogyan látod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit tennél? Hogyan látod?

Figyelt kérdés

A párommal 3,5 éve vagyunk együtt.

Nem rég kiderült, hogy többször is megcsalt. Miután megígérte, hogy megszakítja velük a kapcsolatot. Azonban ez hazugság.

Ez nagyon bánt.

Hogyan kéne ezt kezelnem? Egyáltalán van mit kezelni?

Általában én adok tanácsot másoknak, de most a saját helyzetemben... Nehéz



2014. máj. 13. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Elnézést, a nem egybefüggő mondatokért.

*Nem tartotta be ígéretét.

2014. máj. 13. 13:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hááát becsapott ez világos. Az a probléma, hogy megszegte a szabályokat. A fő kérdéseim a következők. Mennyire szereted? Képes vagy/akarod e "kirúgni"? Esetleg képes vagy elviselni, hogy egyik irányból nyitott legyen a kapcsolat? (tehát a tudtoddal járjon félre?) Vagy nem tudod/akarod ezt tolerálni sem most, sem a jövőben? Elég esélyes, hogy változni még nem jóideig. Talán egy idő után erről leszokik, (kinövi? Mert életkort nem irtál) vagy sem? Biztos vagy benne, hogy ő szeret téged? (A szexet ne vedd alapul egy férfi tud szerelem nélkül szexelni, nagyon is). Tömören: Ha nem tudod elfogadni, hogy félrejár olykor, akkor azt hiszem ennek nincsen jövője.
2014. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Istenem ilyen naiv vagy,megcsalt és meg is fog csalni mindig ,szóval aki hűtlen az az is marad
2014. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő 21 éves, nemsokára 22 lesz.

Nem tudnám és nem is tudom elviselni, hogy valamelyik oldalról is nyitott legyen a kapcsolatunk.

Nem akarom kirúgni, de ez olyan megalázó...

Úgy érzem, hogy hiába szeretem ha egyben miatta utálom magamat...

2014. máj. 13. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez az életkor még a "vadász időszak", ezért lépeget félre. Hajtja a vére. Le fog nyugodni olyan 25-27 körül, de lehet, hogy kicsit később. Szakitani nem akarsz, de rávenni nem tudod, hogy fejezze be ezt az életformát. Tőlünk mit vársz akkor? Nincsen mozgástered. Vagy eltűröd, hogy félrejár, vagy nem. (egyébként ő mit szólna ha félrelépnél?)
2014. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de kutyábaól nem lesz szalonna.....lehet, hogy ideig-óráig képes lesz megállni, hogy ne lépjen félre, de aztán lesz csábítás, olyan helyzet, körülmény aminek nem fog tudni ellenállni......Ebbe a kapcsolatban csak te fogsz szenvedni, míg ő más nőkkel hetyeg, aztán meg odabújik hozzád....hát, mit mondjak? Inkább semmit.
2014. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kinn van nagybetűkkel:

Hogyan látod?

Tehát a nézőpontodra vagyok kíváncsi.

Mivel annyira kivagyok, hogy nem hiszem helyesen látnám a dolgokat. köszönöm

2014. máj. 13. 13:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy elfogadod, hogy ő ilyen, és arra semmiféle garancia nincs, hogy megváltozzon, vagy ott hagyod.

A környezetemben több ilyet láttam már, fogadkozással, hogy ez volt az utolsó, aztán pár hónap "pihenő" után úgyanúgy folytatódott minden, a pasi nem bírt magával. És ezt csinálta folyamatosan az előző barátnőjével 22 évesen és a későbbiekkel is már 30 évesen. Egyszerűen nem képes ellenállni....márpedig csábító mindig akad.

Ezt neked kell eldöntened, hogy te "jól érzed" így magad, folyamatos kétségek, gyanakvások között akarsz-e élni vagy lesz majd egy olyan párod aki megbecsül téged teljesen.....sajnos ez a döntés rád vár :)

2014. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!