Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne kibírni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kibírni, hogy ha az ex, akit szerettél, összejön valaki mással, és az exet napi szinten látod?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok, ti hogy bírnátok ki, hogyan lehet túllépni rajta?

2014. ápr. 26. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szаrj rá
2014. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ja kb.,mint az első!Túl teszed rajta magad szépen és életből csak egy van nőből,férfiból van több!!!
2014. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Wáow...másfél éve az én exem a legjobb barátnőmmel jött össze, s minden szüneten az osztály előtt falták egymást...a sztori egyszerű: jött más->szartam rájuk->aztán megint utánam futkosott->sz*artam rá->túl lettem rajta->azóta boldog vagyok. Nem mondom, hogy könnyű dolog,de ne érdekeljen!
2014. ápr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De ha szereted, akkor nem ilyen egyszerű a dolog, főleg ha látod is.
2014. ápr. 26. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom. Én is szerelmes voltam belé...Első is volt és nagy mámor volt...S végig kellett nézzem...De túlleszel rajta, nyugi.Magadban kell lezárd!
2014. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezt a dolgot mindenki másképp éli meg , van akinek könnyebb van akinek nem. Én is voltam ebben a helyzetben, ezelőtt 4 éve. Volt egy párkapcsolatom , szerelmes voltam , nem működött , az exem szakított rá 1,5 hétre új nője lett akivel még mindig együtt vannak. Borzasztóan rossz volt őket együtt látni , és kb. most jutottam el arra a szintre , hogy már kevésbé érdekel. De eddig elég sűrűn gondoltam rá , közben volt nekem is 2 éves kapcsolatom , de így sem tudtam elfelejteni . Mostmár úgy érzem , hogy túl vagyok rajta , még ha sok időbe is telt. Eddig elég sűrűn láttam , de az utóbbi fél évben egyáltalán nem , az éjjel egy szórakozóhelyen voltunk , de nem dobogtatta meg a szívemet mint régen.

Nekem elég hosszú időbe telt , míg megpróbáltam elfelejteni , remélem neked könnyebb lesz , és ha tudod próbáld elkerülni a találkozásokat. 21\N

2014. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ő az EX, azaz a MÚLT.
2014. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De oké, hogy múlt, de emlékek fűznek hozzá, és ha látod, úgy nehéz elfelejteni, mert azzal, hogy ránézek, előjön az emlék.
2014. ápr. 27. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Kerüld el.
2014. ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor is látom, és van, hogy nem lehet, egy helyiségben vagyunk.
2014. ápr. 30. 10:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!