Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » (20 körüli) Lányok! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(20 körüli) Lányok! Ti mikor gondoltok arra, hogy megcsaljátok párotok?

Figyelt kérdés

Mi az amikor nem gondoltok erre és hűek vagytok? Mikortól kezdtek el gondolkodni rajta? Volt már aki elgondolkodott rajta és visszatért és újra beleszeretett a párjába?


Ha valamit nem kérdeztem meg, de úgy gondoljátok, hogy ide illik, szívesen olvasnám.


Van köztetek olyan aki itt megállapodott és úgy érzi, hogy élete végéig a párjával marad? Hiszem fiatalok vagytok még és még sok mindenki mást kipróbálhattok. Vagy már ebben a korban komolyan gondoltok a NAGYBETŰS életre?


Hmm?


Köszönöm



2014. máj. 18. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
én 1 hónap után kezdtem el erre gondolni előszőr amikor megtetszett vki más
2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok házas. 21 éves vagyok, ezelőtt fél éve megcsaltam a párom, olyasvalakivel akihez mindig is vonzódtam. :) nem bántam meg.

De! Lelkiismeretfurdalásom volt...rendbehoztam a kapcsolatom és az maradt ugyanolyan rossz, csak annyi, hogy együtt voltunk. Megint jöttek a veszekedések, sérelmek, pofonok. Mára ott tartok, hogy próbálom leépíteni magamról. Neki én vagyok az első. Sajnálnám, ha tönkretenném, de nyílvánvalóan nem vagyunk egymás Nagy Ő-i. :)

2014. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát te egyszerre sokmindent megkérdeztél....


Ha komolyan együtt vagyok egy férfival, akkor nem gondolok olyanra hogy megcsalom, mert rá se bírok nézni másra, ragaszkodom hozzá...miféle kérdés ez.

Mindenki másképp csinálja, én inkább a hűséges mint a hattyú kategória vagyok, nehezen lépek ki még egy kevésbé jó kapcsolatból is, elég komolyak a szándékaim, elvégre azért jöttem vele össze mert el tudom vele képzelni a jövőmet, nem?

normális esetben

egyébként nincs párom jelenleg, és unaloműzésnek meg nem is jönnék össze senkivel

2014. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves #3-as. Milyen kérdés ez? Igazad van.


Amiért kérdezem, mert én most szerető státusszal indultam. Azon vagyok, hogy ezt a kapcsolatot mielőbb komoly kapcsolattá alakítsam. Azt nem tudom még, hogy én hogy is kerültem a képbe. Azt már megtudtam, hogy mik a problémák a jelenlegi kapcsolatában amik nemfognak változni.

Ettől függetlenül én már sokat tapasztaltam és tanulva a hibákból remélem már sokkal intelligensebb módon tudok részt venni egy kapcsolatban. Sokkal óvatosabban is.

Sok mindent hallottam már. Én csak szeretném tudni, hogy ki miért tett úgy ahogy.


Ebben a kapcsolatban egyetlen egy dolog lehet ami miatt talán megtörténhet, hogy sokkal idősebb vagyok. Gondolom az kevésbé hátrányos, ha egy férfi idősebb mint ha egy nő lenne az. Mi férfiak lassabban öregszünk (valaki mondta).

2014. máj. 18. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Soha nem gondolok arra, hogy megcsaljam a párom. Igaz, hogy szexuálisan nem kapok meg mindent amit szeretnék, de ez nem akkora probléma nekem.

Életem végéig vele tudnék maradni. Nem akarnék csak azért lefeküdni valakivel, hogy kipróbáljam milyen egy másik pasival szexelni.

Mindennél jobban szeretem a párom és az elveim miatt se csalnám meg soha. Ha meg kevésnek érezném Õt akkor szakítanék vele.


19/L

2014. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En kb egy eve vagyok a jelenlegi baratommal, es alig-alig szexelünk, neki nem fontos, nem is erdekli, ahogy eszrevettem, kb havonta egyszer szoktunk ö 27 en 22 vagyok, es mindketten jol nezünk ki, sokat sportolok, ö nem, nem tudom miert, nincs libidoja, legalabbis nem akkora mint nekem.

Szeretem esvele szeretnek lenni eppen ezert fogalmazodott meg bennem h lehet h mindkettönknek az lenne a legjobb ha lenne mellette valakim, persze nem mondanam meg neki, de ez kb olyan h ö szeret tvzni, en nem, ezert a haverjaival nezi a meccset, nah nekem is kene valaki akivel azt tudom csinalni amit ö nem szeret...

2014. máj. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Anita0522 válasza:
Szerintem ha valakinek van valakije ne azon töprengjem hogy mikor csalja meg:') ha megakarja csalni akkor inkább szakitson a jelenlegi párjával..:)
2014. máj. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igazad van, utolso elötti vagyok, csak az ab aj, hogy nagyon kedves ficko, es csomo mindenben paasolunk, csak a szexuälis ehsegünk nem egyforma, igy ha vai mast keresnek, akkor a masik fel csak a szexre kellene ugymond...persze ezt a dolgot mindig elvetem, csak elmeleti sikon mozog mikor eppen rossz passzban vagyok...
2014. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anita0522 válasza:
Akkor beszélj vele erről, hogy te többet akarsz szexelni:)
2014. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!