Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esetről?

Figyelt kérdés
A baràtom szobàjàba a foldon talaltam egy noi fulbevalot... Teljesen azt hittem hogy megcsalt meg még most is felek h csak nem valja be.. Hozzà teszem egyedul el.. Ezert is erdekes a dolog.. Kerdore vontam h ez meg micsoda.. azt mondta rogton h nem tudja.. nem tudja h h kerult oda..nem tunt idegesnek maximum csak egy kicsit .. Azt mondta soha nem csalna meg, hogy az neki is rossz erzes lenne.. Elkezdtem sírni aztan vigasztalt meg mondta h o nem csalt meg meg hogy engem szeret. Es felidegesiti hogy még 3 nap utan ezt mondogatom neki..Azt mondta ő nem fog magyarazkodni màr, ő tudja h nem csalt meg...Bebizonyitani nem tudja azt hiszek amit akarok..Hozza teszem az elmult idoszakba semmi furcsat nem vettem eszre rajta, meg hívott is sokszor magahoz..Minden téren jòl megvoltunk mostanaban. Es egyszeruen nem tudom h mit hidjek..masfél eve vagyunk egyutt..Nem tudom elkepzelni hogy oda visz valakit abba az agyba ahol mi szoktunk aludni, ott van a pizsamam is mindig az àgyba mindig ugyan ugy is van ahogy hagyom a helyemen, ott van a a parna amin rajta van a kepunk meg ott van sok mas is amit tolem kapott. Es nem akarom elhinni h megcsalt. A szívem azt sugja h szeret es nem tenne ezt velem de az eszem meg azt hogy h kerulhetett oda az a fulbevalo mi van ha mégis kepes volt ra?!... Es ha ebbe belegondolok nagyon rossze erzes fog el.. Nem akarom h hulyenek legyek nezve, nem akarok naiv lenni.. Plussz azert azt is leirom h nem egy rendszereto ember..Regen nekem rendet tett mikor mentem..Na most ilyen nincs.. Szoval nem tudom h egyaltalan be e merne engedni valaki mast akit nem ismeri ugy mint en őt.. Elottem mar nem szegyenli de mas elott igen.. Arra gondoltam h esetleg a szonyeg alol kerulhetet elo valami regi kalandbol,vagy fogalmam sincs.. Nagyon rossz erzes ez a bizonytalansag..Jo hosszura sikeredett..mit gondoltok? koszi a valaszokat.
2014. máj. 13. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha bíznál a barátodban? Tudom nehéz, de akkor is, nem véletlenül vagytok már együtt 1,5 éve nem?
2014. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És akkor mi van,ha előtted mást dugott a lakásán? Pl évekkel ezelőtt...Gondolkodj már.
2014. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Abba nincs semmi ha evekkel ez elott volt ott valakivel.. Biztam benne de ez most elbizonytalanított.
2014. máj. 13. 21:49
 4/12 A kérdező kommentje:
Irjatok még véleményt!!
2014. máj. 13. 22:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt vitt fel magához valakit, és csak most került elő a fülbevaló? Ezt ugye ti sem gondoltátok komolyan? Szinte 100%, hogy volt nála valaki, de ettől még nem biztos, hogy megcsalt. Nem lehet hogy átment hozzá a lánytestvére/édesanyja, vagy valaki? Egy fülbevaló nem terem a szönyegre magától...
2014. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs lánytesója? :D

Egyébként ez az a szitu,hogy vagy hiszel neki és akkor béke van,vagy pörögsz rajta és akkor ez megkeseríti a kapcsolatotokat. Szerintem nyugodj le,ne mondogasd neki,max legyél résen,figyeld az apró jeleket.

2014. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Èn is azt gondolom h magatol nem kerul oda.. Van lanytesoja de olyan surun nem jar oda.. Az a baj h pörgök rajta.. nem birom elfelejteni csak ugy.. Remelem ha megcsalt az egyszer ki fog derulni, akkor egy utolso patkanynak tartanam...nem lenne nehez elfelejteni..
2014. máj. 14. 10:17
 8/12 anonim ***** válasza:

Cs*szd meg,nem kell ahhoz sűrűn járni valahol,hogy elhagyd a fülbevalódat... Én simán el tudok hagyni olyan helyeken is dolgokat,ahol csak egyszer jártam :D


Amúgy,ha így állsz a dolgokhoz,szerintem hagyd is az egészet. Ha nincs igazad,akkor fölöslegesen készíted ki magad és a pasidat,ha meg igazad van,akkor meg azért hagyd. De komolyan. Vagy lépj valahogy túl rajta,vagy szakíts.

2014. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.. Megprobalok nem gondolni arra h megcsalt.. ha pedig nem sikerul elfelejteni akkor szakitok..Bar az nem volna egyszeru, csak ha biztosra tudnam..
2014. máj. 14. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy járt -e nála a lánytesója mostanság...ha nincs annyi esze, hogy erre igent mondjon, akkor szerintem egyértelmű a helyzet.
2014. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!