Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 évesen csók nélkül járni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen csók nélkül járni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

két osztálytársam 17 évesek és összejöttek. a fiúnak már volt egy másfél éves kapcsolata, le is feküdt az exével, a lánynak meg még nem volt senkije. és úgy járnak, hogy nem csókolóznak, mert a lány még nem csókolózott.


nekem ez egy picit fura... 1x el kell kezdeni. ráadásul én eddig mindig úgy jöttem össze valakivel, hogy csókolóztunk.:)


vagy csak én nem paráztam az első csóktól? :D


2014. máj. 14. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. máj. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hogy mit gondoltok erről.

olvasd el még1x a kérdést első és megtudod...

2014. máj. 14. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Én azt gondolom, hogy....... eszek 1 szendvicset.

Mégis nem tök mindegy neked, hogy ezek mit csinálnak?

2014. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem születik úgy,hogy már csókolózott!Egyszer el kell kezdeni.
2014. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel? azt kérdezek amit akarok ;)
2014. máj. 14. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Ők pedig pont az csinálják az életükben, amit Ők akarnak. :)
2014. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és akkor nem tehetek fel egy kérdést?

nem azt írtam, hogy mekkora barmok, azonnal csinálják máshogy...

hanem érdekel, hogy más emberek, akik nem ismerik őket, mit gondolnak egy ilyen szituról.

ennyire unalmas az életetek, hogy olyan válaszokat írtok, ami nem ideillik, csak provokáló? -.-"

2014. máj. 14. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Fura, de az ő dolguk.
2014. máj. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!