Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párommal sétáltunk az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CrystalxD kérdése:

A párommal sétáltunk az utcán amikor megfordult egy másik lány után. Persze csak pár pillanat volt de eléggé elszomorított. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
Épp sétáltunk amikor szembe jött velünk egy olyan kirakom a mellem lány, és a barátom miközben az én kezem fogta utánafordult. Nyáron lesz másfél éve hogy együtt vagyunk, azt hittem nincs baj a kapcsolatunkban. Mindig dícsér hogy milyen szép vagyok sokszor meg is kíván. Persze megértem, fiúból van, de azért ez kicsit sok nekem. Velem lehet a baj? vagy a kapcsolatunkkal? kérlek segítsetek.

2014. máj. 26. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem se esne jól, de ne csinálj belőle nagy ügyet. Ha többször előfordul simán szólhatsz neki, hogy ha ott sétálsz mellette ne forgolódjon másik után. Nincs veled baj.
2014. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noydra ***** válasza:
70%

Sokszor meg is kíván.:D

Mindig kéne.

Amúgy normális, csak bunkóság... eléggé.

2014. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem illik ilyet, de igen, veled - is - van a baj, és bocs, de hülye vagy, ha ebből arra következtetsz, hogy baj van a kapcsolatotokkal, vagy ne tetszenél neki.
2014. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, veled van a baj, mert nem ismered a férfi-működést. Az ő részéről a működés tökéletesen megfelelő.
2014. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
nincs veled baj, ilyenek a fiúk... ne értsed félre :D Téged szeret attól még..
2014. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Mi a párommal együtt fordulunk egy jó nő után és jót mosolygunk aztán ezen. :-) Sőt! Fel is hívjuk egymás figyelmét, hogy "azt nézd..."
2014. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül téged szeret, persze ha többször csinálja szólhatsz! :D
2014. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze, értem, fiú, és mi is szoktunk nézni embereket, hogy ez milyen jó bőr, meg ilyenek, mindig mosolygunk , de ez most nekem rosszul esett, feltűnően fordult, nem csak pillantott, ez agaszt
2014. máj. 26. 21:08
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem Te vagy a világon a legjobb nő. Még a pasidnak sem. Ettől függetlenül Veled van és nem mással.
2014. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A visszafordulás, miközben téged ölel, bunkóság, és a tisztelet hiányát jelzi.
2014. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!