Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » összejöttem egy sráccal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejöttem egy sráccal de mást szeretek viszont a másik nem veszi észre mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

mind2 srác helyes nagyon is vagyis a barátom jobban

a barátom folyon puszilgat meg ez a tipikus nyáladzós igy meg ugy szeretlek.. ha feljön a másik srác témának mindig fuj hogy néz ki meg gáz pali pedig szerintem belsőleg sokkal értékesebb meg vele nem unatkozok mint a barátommal de ha egy lány vall szerelmet egy fiunak az gáz igy nemtudom mit tehetnék kérlek segítsetek :( jah és mind nagykorúak vagyunk. szóval az intim dolgok is fontosak nem gyerekes járásrol van szó



2014. máj. 24. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az egész szituáció amit felvázoltál elég gyerekes.


Kezdeném azzal hogy miért jössz össze valakivel hogyha mást szeretsz? Pláne úgy hogy a leírtak alapján abszolút nem érzed magad jól vele.


Folytatva pedig megint csak elég gyermeteg elképzelés hogy lányként szerelmet vallani ciki. Mégis hogy várod el egy másik sráctól hogy nyomuljon rád ha van barátod? Persze tudom hogy ez sokaknak nem akadály, de alapvetően mégiscsak egy hátráltató tényező. Egyébként pedig mindenki a saját boldogságáért felelős, ha az a fiú nem nyit feléd akit te szeretnél akkor tegyél ellene, nyiss te!! Ne legyél már ilyen teszetosza. Inkább beletörődsz a saját nyomorodba, mert esetleg egy kicsit ciki lenne lányként kezdeményezni??(megjegyzem, szerintem egyáltalán nem az!)

2014. máj. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előbb nőj fel szellemileg is; addig ne járj senkivel!
2014. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(*nem célom megbántani téged,Kérdező,

Előző vok)

2014. máj. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért írtam oda mert énis érzem benne a gyerekességet sajnos viszont kifelejzltettem hogy a másik is járni akart velem csak nem merte bevallani (ilyen a kapcsolatunk) az egy dolog hogy nem egyszer voltunk együtt és az ölelkezős alvás se maradhatott el de nem tudunk beszélgetni ilyenekröl nem is szoktunk szerintem kettesbe lenni de már nem is találkozunk mivel kicsit összevesztünk már minden oké de igy ezek után nagyon is ciki lenne ha én kezdeményeznék
2014. máj. 24. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom magam. A döntés a te kezedben van, ha vele akarsz lenni akkor kezdeményezz, ha nem akkor az már a te bajod. Más se fog tudni okosabbat mondani ennél. Vagy túlteszed magad azon hogy ciki, vagy szenvedsz a saját hülyeséged miatt.
2014. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!