Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párommal sétáltunk az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CrystalxD kérdése:

A párommal sétáltunk az utcán amikor megfordult egy másik lány után. Persze csak pár pillanat volt de eléggé elszomorított. Velem lehet a baj?

Figyelt kérdés
Épp sétáltunk amikor szembe jött velünk egy olyan kirakom a mellem lány, és a barátom miközben az én kezem fogta utánafordult. Nyáron lesz másfél éve hogy együtt vagyunk, azt hittem nincs baj a kapcsolatunkban. Mindig dícsér hogy milyen szép vagyok sokszor meg is kíván. Persze megértem, fiúból van, de azért ez kicsit sok nekem. Velem lehet a baj? vagy a kapcsolatunkkal? kérlek segítsetek.

2014. máj. 26. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hát, én mint férfi mondom, mind megnézzük a szép nőket. De igyekszünk nem feltűnően...

De az, hogy megnézi az ember, még nem jelenti azt, hogy kellene is.

2014. máj. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Oké, nézze meg, avval nincs semmi baj. De amikor veled van, ne fordulgasson már utána, mert az hatalmas bunkóság. Nézze meg nem túl feltűnően és ennyi.
2014. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%
Na most ha a pasid veled sétál, ne forgolódjon más nők után, mert tényleg tiszteletlenség és bunkóság. Neki hogy esne, ha te más pasik után forognál mikor együttvagytok? Különben meg ennyi már lehetne egy pasiban, oké, hogy megnézi, de ne amikor a párjával van, ha meg ezt nem tudja kontrollálni akkor elég nagy paraszt. Annak meg, aki azt írta, hogy a párjával együtt nézik meg a jó nőket, csak gratulálni tudok. Hova jut a világ Istenem.
2014. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is megfordulok minden érdekes ember után és hosszan nézem őket.:) Nőket is, pedig hetero lány vagyok.

Nem tudom, honnan ered ez a meggyőződés, hogy illetlenség megfordulni mások után.

2016. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ekkora egy mocskos taplót. Remélem már nem vagy ezzel
2021. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!