Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Létezik erre bocsánat ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik erre bocsánat ha nagyon megbántam?

Figyelt kérdés
A pasimmal két éve vagyunk együtt, de nemrég beköszöntött a kapcsolatunkban a "nem túl kellemes időszak". Fokozatosan elhidegültünk egymástól, már nagyon hiányzott a régi szenvedély. Az egyetemen összefutottam egy irtó helyes sráccal, nagyon édes is volt, de nem akartam megcsalni a pasimat. Egyik este a szokásosnál sokkal tovább maradtunk bent az egyetem könyvtárában, a többiek hamar leléptek, mi pedig kettesben maradtunk. Későn indultunk el onnan, ő felajánlotta, hogy hazakísér. Nem tudom, hogy akkor mi történt velem, csak éreztem hogy nem tudok uralkodni magamon. Szex az nem történt mert arra nem voltam képes, de minden más igen, szó szerint minden csak "az" nem. Elmondjam a pasimnak vagy ne? Ti mit tennétek a helyemben?

2014. máj. 28. 08:13
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudja nem fáj neki
2014. máj. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%
Neki is vannak dolgai amiről meg te nem tudsz
2014. máj. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:

Azért bűntudatban nehéz èlni, válassz: vagy elmondod neki és ha nagy mákod van megbocsát

vagy magadban tartod addig amíg valaki le nem buktat és akkor sosem bocsát meg

2014. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azt mondom, hogy tedd azt, amit te is elvársz.
2014. máj. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartad megcsalni de mégis megtetted! Ez cuki:) Ha elhidegültetek egymástól, akkor miért nem ültetek le és beszéltétek meg, h mi lehet a gond? Ja, mert egyszerűbb most h megcsaltad?:) Még 1 gonddal több? Most az a leghelyesebb ha elmondod neki, nem hagyod, h egy hazug kapcsolatban éljen, mert annál szörnyűbb nincsen. Kicsit gondold bele magad az ő helyzetébe... Igaz, nem tudja, de neked jól esne, ha elhazudná előled az igazságot? Nem hiszem. Szóval ha ennyire nagy csajszi voltál, akkor most is legyél az! Hajrá!
2014. máj. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
18%
Ne mondd el neki! Botlás amit megbántál, tanultál belőle, problémát viszont ne gyárts teljesen feleslegesen.
2014. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:

...de nem akartam megcsalni a pasimat.

Mindig a "de".

Aztán még is megtetted.

Tégy egy szívességet, és hagyd ott a párod, ne rabold az életidejét.

2014. máj. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
joga van tudni. ha megfertőzted kiderül
2014. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
ha holnapután megint jön egy irtó helyes páwa annak is kicsapod majd?
2014. máj. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
23%

Kár volt lepontozni. Oltári felelőtlenség arra bíztatni, hogy egy hül*eség miatt amit már meg is bánt, és valszeg többet nem követi el, azért verjen szét egy párkapcsolatot.

Az emberek csinálnak baromságokat, ő még nem is nem is nagyot csinált. Nettó hül*eség a srác elé állni és elmondani neki, aztán kihajítani két évet pár csók, és tapi miatt. Tömören: felesleges odamenni, és elkérni a pofont az élettől olyasmiért, amit máskor már nem követ el.

2014. máj. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!