Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom -kérdésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom -kérdésre miért ennyire kritikusak a válaszolók itt?

Figyelt kérdés

Ha valaki ennyire hevesen válaszol, akkor az szerintem magát minősíti, tehát vagy elkövette már, vagy ellene elkövették már. De semmiképpen sem objektív a hozzáállása.


Példa:

Egy nő kérdezőnél válaszként annyi leriibancozás érkezik, pedig egy kapcsolatot összességében lehet csak objektíven látni, ki tudja mit tett a férj a nő ellen, amire ez volt a válaszlépés (persze szerintem is rossz lépés).



2014. máj. 31. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Most neked ez miért fáj? Gondolom te is megkaptad már itt a magadét.
2014. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem a válaszadók azzal azonosulnak, akivel akarnak/tudnak.
2014. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A r*bancozás itt mindig megy, de egyébként a megcsaláshoz nem lehet jó pofát vágni.

Minősíthetetlenül undorító egy dolog.

2014. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sztem undorítóbb ha pl. a gyerek kerül a csatározások középpontjába a másik fél ellen.
2014. máj. 31. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván a "tettest" róják meg,hiszen ő lépett rossz útra, de érdemes megnézni, mi zajlik a háttérben. Van persze, aki nem bír a vérével, de a legtöbb esetben pont, hogy a másik az oka annak, hogy nem volt már olyan érdekes, mint az első hónapokban. Mikor eltűnik a bizonyos rózsaszín köd, természetes, hogy észrevesszük a másik hibáit, de tudni kell kezelni a kapcsolatot úgy, hogy a szerelem elmúlásával ne érjen véget, hanem egy nagyon közeli kapcsolat maradjon meg, amiben (sajnos-nem sajnos) néha van jelen a szerelem, az alapja szeretet. Pár év elteltével úgy is beáll ez a kapcsolatba, ez természetes és szerintem semmiképp sem rossz, csak tudni kell kezelni. Amit addig szerelemből önként és dalolva tettünk és amit szintén a szerelem miatt toleráltunk, tudatosan folytatni kellene a másik felé.


A nők (de a férfiak is) elbízzák magukat, megnyugodnak, hogy van párjuk, biztonságérzetet ad, hogy van egy társuk és elfelejtenek tenni a kapcsolatért. Idővel elmaradnak a kedves szavak, a találkozások iránti lelkesedés az izgatott várakozás a következő közös programra... A másik minden szavának érdeklődéssel figyelése, az apró ajándékok, bókok, az egymás spontán átölelése, simogatása... Nincsenek közös programok, csak egymás mellett üldögélés a TV előtt, vagy otthon punnyadás. Jön a szekálás, piszkálódás, akadékoskodás és elfelejtjük, hogy a régi "tündérke"/"macika" már a szemünkben nem hogy nincs az első helyen, hanem még egy haverral is kedvesebben beszélünk rosszabb napjainkon. Sokan nem hogy másokra, de magukra sem kezdenek figyelni. Rengetegszer láttam már fiatal feleségeket, akik az esküvő előtt illatoztak már messziről a parfümtől, az arcuk, a körmeik, a hajuk és a ruhájuk is ápolt volt, formában tartották magukat... A párjuk büszke volt rájuk, vonzónak tartotta őket, stb. Pár hónap elteltével erre ehelyett egy melegítőben flangálós nőt látok, aki egy hónapja nem ápolta a haját legalább és ott lötyög rajta némi súlyfelesleg is, a többit meg nem is említem. A férj még mindig úgy ölelgette, ahogy egykor, de már érződött, hogy valami nem stimmel, valami ki nem mondott elégedetlenség volt. De ne csak a nőket mondjam, a férfiak esetében is ugyan ez igaz borotválkozás, haj, hízás és öltözködés terén. Nem minden a külső és ha szeret a másik, elnéz sok mindent. De mikor "választott", akkor azt választotta, amilyen akkor volt a hölgy/úr és nem azt, aki úgy nézett ki, mint a kedvese jelenleg.


Aztán jön egy szebb/kedvesebb/jobb (nem az eredetinél, akit megismert, annál, amivé vált), elérhető közelségbe kerül és ha már a pár másik tagja lassan meg sem közelíti a régi énjét, megvan a baj, ha nincs elég önuralom. Nem akarja megbántani, az idő és a szeretet még visszahúzza, de már nem az igazi.


Sajnos ez így van, ezerszer láttam ilyent minden korosztályban. :( Nem csak abban van a hiba, aki megcsalja a másikat.

2014. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

logic fail :D



aki elítél egy gyilkost az sem kell érintett legyen!


ez ténymegállapítás. becstelenség, tisztességtelenség. undorít jó érzésű embereket


nem elképzelhető ilyen válasz.

2014. máj. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 shopgirl27 ***** válasza:
Ez a tema osszetettebb. Minden szituacio mas es mas es sokszor a hazassag melletti viszony mozgatorugoja az erzelmek. Es senki se itelkezzen. Szerelmi kapcsolatokban az erzelmek felulirnak mindent
2014. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ítélkezhetünk. jogunk van
2014. jún. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 shopgirl27 ***** válasza:

8as miért te Isten vagy?


nem ítélkezhetsz arról, amit nem értesz, nem ismersz és a saját portád körül sepregethetsz

2014. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a házasságon kívüli kapcsolatok híve sőt. De azért az is érdekes, hogy itt olyan hamar "halálra kövezik" az embert egy megcsalós kérdés miatt.

Számomra az ilyen érzelmi túlfűtöttség és bosszúvágy csak személyes érintettségre utalhat.

Maxima: Azok hoznak dúrva törvényeket valami ellen akik saját magukat akarják meggátolni az ilyen dolgok elkövetésében.

Vagy egyszerűbben: mindig magadban keresd a hibát!

2014. jún. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!