Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bunko vagyok, ha almombol felebresztenek. A baratom valami kedveset mond nekem, en meg iszonyat proszto modon valaszolok. Azt mondja egy bunko vagyok, szakitani akar. Igaza van?

Figyelt kérdés
Pl.:ma felebresztett, hogy elmodja mit almdott velem, en pedig azt mondtam kusolnon be es hagyjon aludni, mert az erzelgoskodestol felall a szor a hatamon. Felalomban nem tudom kontrolalni magam. Olyan is elofordul,ha ejjel veletlenul rafekszik a hajamra , onkivuleti allapotban elkuldom a francba, ha fajt. Nagyon szegyellem magam.
2013. máj. 6. 12:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Javitas kovetkezik: elmondja, almodott, kussoljon, kontrollalni
2013. máj. 6. 12:17
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
szégyeld is. mindennek van határa ha eggyüt alszotok akkor azért tulzás. neked sem lenne jo ha fölébresztednéd erre takarodj r*banc aludni akarok!!
2013. máj. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismertem ilyent. Lapátra került.
2013. máj. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se túl okos dolog, hogy felébreszt a hülyeségeivel. Miért nem tudja megvárni, míg magadtól felébredsz?
2013. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ejjel is allandoan felebreszt, ha o felebred, kikeszit.
2013. máj. 6. 12:31
 6/10 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen alszom el, és mostanában nagyon rosszul alszok. Ha engem valaki olyan fázisban ébreszt fel, magamról nem tudok, nem is emlékszem, mit teszek olyankor, úgy mondják vissza.

Szégyellni ne szégyeld magad, mert ez a rész nagyon nehezen kontrollálható. Bár én is pasi vagyok, mégis azt mondom, hogy a barátodnak nem kellene felébresztenie minden hülyeség miatt... (már bocsánat).

2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

az én barátom is bunkó félálomban,szerintem ez nem egy megbocsájthatatlan bűn,mikor felébred nem is emlékszik rá,és nagyon szégyenli magát,meg mondjuk ő csak úgy,bármi féle megzavarás nélkül is beszél,én meg elnézem ezt neki,ő is sokmindent elnéz nekem


gondolom a te barátod sem tökéletes,csak ezért szakítani hülyeség,mondjuk ha ébren is bunkó vagy az más

2013. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En is pontosan tudom, hogy mikor nem szabad a paromhoz hozzaszolni ha nem akarok tökönrugast. Es ez forditva is van. Ha ezt a pasid nem tudja megjegyezni/elfogadni, akkor a sajat hiabaja.
2013. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla, megváltoztatni szerintem úgysem tudod, mert mire félkómásan rájönnél hogy mit mondtál addigra mindegy. Beszéld meg vele, hogy ne keltsen fel olyanokért, hogy egy légy mászik a falon, mert szükséged van a pihenésre, és nem akarod megbántani. Ha nem érti meg, akkor vessen magára.
2013. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha félálomban fölébresztenek, főleg akkor, ha nehezen alszok el. Inkább ez a bunkóság, mert nincs tekintettel az igényeidre.
2013. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!