Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmmel fel frissíteni a kapcsolatunkat hogy olyan legyen mint az elején, hogy ne (punnyadjon) be a kapcsolatunk? A válaszolók írják le hogy fiuk vagy lányok és hány évesek

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 15:48
 1/2 anonim válasza:
Lány vagyok: 16 év fölött én a szexet gondolnám, alatta pedig lepd meg pl. menjetek kalandparkba(tudomm hülyén hangzik), de amikor a pasim elvitt oda, imádtam mert végülis folyamatos testkontaktusba voltunk és romantikus is , hisz egymás segítésével jutottunk tovább az akadályokon.
2012. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindennap tegyetek valamit amivel "újra" meghódítsátok egymást...A lényeg,hogy mindennap érezzétek úgy hogy "újra" egymásba szerettetek...:)) 18l
2012. ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!