Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátaág vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátaág vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 2 hete, es azota szinte minden nap egyutt vagyunk. Mindig erintkezunk valahogy, vagy a kezet fogom, vagy olelkezunk .. Csok az nem volt, mert , azt valahogy ugyereztem, hogy nem jonne ossze. A szemkontaktus hianyaban.

A hetvegen elment egy buliba, es utana elmondta, hogy milyen szarul erzi magat, mert lefekudt egy csavoval 3x. De o ezt elmondja nekem mert a baratja vagyok. (Mi a jo). Olyan felosnek tunt, hogy nem mertem megcsokolni, erre egy hetvege alatt lefekszik egy random emberrel?

Nekem ez felért egy megcsalással, meg akkor is ha nem volt hivatalosan a baratnom. Most ezek utan, hogy tudjak még vele lenni.

15 eves.. hova fajult a vilag.. Azt mondta ilyet meg nem csinalt, hogy ismeretlennel osszefekszik. Hát ez aztan megnyugtato....



2014. jún. 8. 22:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hagyd a ribit!
2014. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

2 heten at randizgatok, probalok nagyon lassan lepesrol lepesre betorni. Erre mas felcsinalja egy nap alatt.. Eltudod kepzelni...

Tenyleg ribi... Viszont szerettem volna szeretni

2014. jún. 8. 22:55
 3/17 anonim ***** válasza:
hát csak nem értem ha ennyire dugni akart mért nem veled csinálta mért egy ismeretlennel
2014. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
mertr az egy kan volt.
2014. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy alakult volna ha lett volna ra lehetoseg.
2014. jún. 8. 22:56
 6/17 anonim ***** válasza:
sehogy.
2014. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nehogy mar nekem ilyennek kell lennem ahhoz, hogy legyen egy jo csajom. Parkapcsolatot kerestem, nem sex partnert.
2014. jún. 8. 22:58
 8/17 anonim ***** válasza:
túl óvatos voltál és beleunt. te a barátzónába kerültél, agy másik srác meg a bugyijába. ennyi a történet :P
2014. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*egy
2014. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazad vsn, de még ugyanugy nyomul mintha mi sem tortent volna. Lehet, hogy sima barat voltam mindig is nem is akart tobbet, csak o igy banik a baratjaival...
2014. jún. 9. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!