Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még mindig a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig a másik lányba szerelmes?

Figyelt kérdés
Levelezünk a (sajnos már) exbarátommal. De én reméltem még, hogy újra együtt leszünk egyszer. Én nagyon szerettem mindig, viszont ő másról ábrándozott régóta…én szakítottam végül, viszont nem mondtam el, hogy tudom ezt, csak azt, hogy érzem engem nem szeret. Hosszú volt a kapcsolatunk, vele akartam leélni az életem. Az egyik levelét úgy kezdte, hogy tulajdonképpen nem engem szólított meg :( A másik lány és az én becenevem is M betűvel kezdődik, de más…az ő becenevét írta a "szia" után…az a másik jár a fejében még akkor is mikor nekem ír?? Nem tudom, mi lehet azzal a lánnyal, alakul-e köztük valami…remélem, hogy nem! De félek ha nem jön vele össze, akkor is rá fog gondolni :(

2014. jún. 8. 21:17
 1/1 Zoé970 ***** válasza:
Nagy a valószínűsége,hogy mivel te szakítottál vele rástartol a másik lányra.Lehetséges,hogy visszajön hozzád,de ha tényleg már régóta más iránt is érez valamit akkor nem sok az esély rá.
2014. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!