Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátaág vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátaág vagy szerelem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt 2 hete, es azota szinte minden nap egyutt vagyunk. Mindig erintkezunk valahogy, vagy a kezet fogom, vagy olelkezunk .. Csok az nem volt, mert , azt valahogy ugyereztem, hogy nem jonne ossze. A szemkontaktus hianyaban.

A hetvegen elment egy buliba, es utana elmondta, hogy milyen szarul erzi magat, mert lefekudt egy csavoval 3x. De o ezt elmondja nekem mert a baratja vagyok. (Mi a jo). Olyan felosnek tunt, hogy nem mertem megcsokolni, erre egy hetvege alatt lefekszik egy random emberrel?

Nekem ez felért egy megcsalással, meg akkor is ha nem volt hivatalosan a baratnom. Most ezek utan, hogy tudjak még vele lenni.

15 eves.. hova fajult a vilag.. Azt mondta ilyet meg nem csinalt, hogy ismeretlennel osszefekszik. Hát ez aztan megnyugtato....



2014. jún. 8. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
lehet
2014. jún. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
vagy így talonban tart, hátha megférfiasodsz, vagy nem tudom :D neked kéne jobban ismerned őt! :D
2014. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csókold már meg..
2014. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

hetvegen megyünk hightschool ball ba ő lesz a tancpartnerem, jól bebaszunk es akkor megoldódik minden.. :D

hogy tudom még ezek után is szeretni azt nemtudom, de végül is még nem a barátnőm, addig még elnézhetem az ilyet.

az a baj, hogy tul szép.. sokan is nyomulnak rá, de mind lepattintja..

ugy látom, hogy nem akar kapcsolatot, szabad akar maradni, ő csak egy szexpartnerre vágyik.

2014. jún. 9. 10:50
 15/17 JohniDaren ***** válasza:
Az ilyen szánalmas kis 15 éves k.urvát hagyni kell egyedül megrohadni. A leírtak alapján te okosabbnak tűnsz annál mint egy hogy összejöjj vele, lehet hogy nagyon vonzódsz hozzá, de nézz megadba: tudnád ezek után szeretni?
2014. jún. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

áh.. kapcsolatot már semmi képpen nem akarok, ezek után.

Nagyon lenézem és figyelmen kivül hagyom mostanában, de ez neki most mégjobban bejön, hogy bunko vagyok vele.

Mind 1 lett egy kur*a barátom és ennyi.. jól jöhet még ;)

2014. jún. 9. 13:47
 17/17 A kérdező kommentje:
Egy kicsit szomorú, hogy ebben a világban kell éljek, próbálok alkalmazkodni, de mind ilyenekbe botlok. Már igy is le kell butuljak, hogy maradjanak barátaim..
2014. jún. 9. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!