Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Problemak a kapcsolatomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problemak a kapcsolatomban, Hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
A baratommal 1,5 eve vagyunk egyutt. Az utobbi idoben ugyerzem h nem foglalkozik velem ugy mint regen. Mostmar tobbet van a barataival mint velem. Regebben figyelmesebb volt,romantikusabb. Sokszor sirok es ezen agyalok h mit rontottam el.. Sirok mert hianyzik.. Nem tudom mi lett velem..

#Szerelem.csalodas.szeretet.baratok.
2014. jún. 8. 21:30
 1/6 Zoé970 ***** válasza:
Mond el neki,hogy hiányzik.Hogy kevés időt tölt veled.Más megoldás nincs csak a figyelem felkeltés.
2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Garry Chapman: A szerelem pszichológiája


ez a könyv szerintem neked is tud segíteni!

2014. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A konyvet eltudom olvasni a netem? Fent van?
2014. jún. 8. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor beszéltél vele erről... tudod, ahogy egy kapcsolatban szokás... amikor leültetted és minden vádaskodás nélkül elmondtad, hogy neked mi az, ami rosszulesik, miért érzed úgy, hogy már nem foglalkozik veled annyit, mint régen, akkor ő mit mondott?
2014. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mindta h o ezt nem igy gondolja.
2014. jún. 8. 22:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahogy en gondolom,szte minden oke
2014. jún. 8. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!