Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Bosszút akarok állni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok állni?

Figyelt kérdés
Bosszút akarok állni az egyik volt barátomon. Most uj csaja van és szét akarom őket szedni hogy tegyem tanácsra van szükségem vagy milyen módszerekkel

2014. jún. 16. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Cumizz le utánna elomondom
2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én elintézem a srácot, ha gondolod.
2014. jún. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én azt tanácsolnám, hogy egyrészt igyekezz minden szakítást emelt fővel és méltósággal viselni, másrészt ne mások életét akard élni, hanem a sajátodat.
2014. jún. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Egy jó hajazásos mélytorok után én is adnék neked pár tanácsot.
2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy van benned irigység és düh!

De ne add meg ezt az örömöt,hogy most bosszút állsz, lehet nem jön össze, aztán kiröhögnek és Te leszel a szánalmas.


R.

2014. jún. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy az a megoldás hogy keresztbe teszel nekik mert így csak te tűnsz majd szánalmasnak és ha netán nem minden úgy sül el ahogy tervezted mégnagyobb szégyenben leszel.Na meg aztán ha most szétugrasztod őket úgyis lesz más akivel majd összejön. Hidd el nagyon bosszantó tud az is lenni ha látja rajtad hogy te már rég túlléptél mindenen és nélküle is baromi boldog vagy.
2014. jún. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
engem az már kicsit sem érdekel hogy kivel van együtt csak ezzel a csajjal ne legyen együtt. Azért akarom őket szétszedni
2014. jún. 16. 15:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a kezedbe egy izzó széndarabot, és ha majd találkozol vele, akkor dobd meg.Neked jobban fog fájni, és a helyzet az, hogy, akármilyen eszközhöz nyúlsz, ugyanúgy te húzod a rövidebbet, mert lelkileg kikészíted magad ezzel az egésszel.

Emelt fővel nézz szembe az ilyen dolgokkal, és sokkal jobban fog magad érezni.

2014. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Gyerekes dolog és még ki is röhögnek.
2014. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szeretet, béke és testvériség!

20/L

2014. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!