Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Kihasznált, bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Kihasznált, bosszút akarok állni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Akinek negatív véleménye van ezzel(bosszúval) kapcsolatban, az kérem tartsa magába, vagy most kattintson el innen.

Az exem kihasznált, másodjára jöttem össze vele, 1 hónapja voltunk együtt, már fűzögetett, nyúlkált és végül már én sem bírtam, beadtam a derekam. Kielégítettük egymást orálisan, aztán másnap hirtelen már se szó, se beszéd, mindenhonnan eltűnt, vissza se ír már. Csak ennyire kellettem neki.. Szerencsére nem szerettem bele teljesen, szóval inkább mérges vagyok, mint szomorú. Nem teheti meg ezt csak így velem, következmények nélkül. Abban biztos vagyok, hogy bosszút fogok állni, szóval ne vesztegessétek azzal az időtöket, hogy megpróbáltok lebeszélni róla. :D Ismerem egy gyenge pontját, fél egy bizonyos állattól, amit nem nehéz beszerezni, de azon gondolkodom, hogy van-e valami egyszerűbb megoldás?! Azt is olvastam itt, hogy valaki kamu facebook-ot csinált és hülyítette 1 hétig a srácot, ez se tűnik rossznak, csak okosan kell csinálni. Valakinek valami ötlete? Vagy bevált módszer? Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat.



2013. okt. 28. 18:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Az a legjobb bosszú, amit nem váltanak be.
2013. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%

Én jobbat tudok, lefekszel velem ...

Ja, ennyit akartam mondani.

2013. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Jagi, jagi, jagi...
2013. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Hat ez kesz :'D annyira atlatszo volt es te belementel ujra a kihasznalasba. Kb ribizli vagy. Nehogymar ne vedd eszre h kihasznal,ennyire buta nem lehetsz. Szakitottatok aztan ujra fogdosni kezd stb. Szted miert? Jezusom... Lehet lepontozni de ez a te hiban,megcsinaltad magadnak. Nem kene bosszut alnod senkin. Es #1-nek igaza van
2013. okt. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Jaguar Warrior esküszöm jót nevettem..:DD Amúgy elfelejtettem odaírni, én 16 éves vagyok, ő 17 (szűz vagyok).
2013. okt. 28. 18:21
 6/24 A kérdező kommentje:
18:21 Szerintem te is elhitted volna neki, ahogy ő azt előadta.. és legelőször nem használt ki, más miatt mentünk szét. "Ribizli" meg nem vagyok, eddig mással még ilyen dolgom nem is volt, + leírtam hogy szűz vagyok. Lebeszélni pedig nem kell, mert nem fog senki. Megérdemli, mert még csak szakítani se volt képes, nem ússza meg. :)
2013. okt. 28. 18:26
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Állj bosszút nyugodtan, legfeljebb rajtad röhög majd mindenki, mert eléggé gyerekes vagy...ha már f@5zt szopogatsz,mert nagy csajnak érzed magad, akkor inkább távozz emelt fővel. Saját magadat cinkeled be...csak hajrá, nem nekem fáj. :D
2013. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is úgy baszta át a fejem, hogy kamu facebookot csinált, miközben megcsalt. Bosszúnak keress egy fényképet a farkáról, majd rakd ki a suliba :D
2013. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Kielégítettétek egymást orálisan... úúú, ez szörnyű, igazad van, bosszúért kiált! xD Komolyan, ennyire unalmas a mai kiskamaszok élete, hogy ilyen problémákat gyártanak maguknak... "bosszú"... szánalmas. xD
2013. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Küldj neki egy szexis meztelen képet magadról azzal a szöveggel, h "na ezt nem fogod látni többé élőben, mert szemét voltál!"
2013. okt. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!