Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszút akarok. ötletek?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és a legjobb barátnőm az osztálytársam jött egy másik csaj akit ismer régebb óta de eddig nem nagyon tartották a kapcsolatot és most folyton vele van egyszerűen nem tudom elviselni h engem folyamatosan hanyagol persze ha én ugyan ezt teszem vele akk fel van háborodva. Valaki segítsen kell egy terv h kikészítsem azt a kis csaj....

2012. okt. 6. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
állj úgy bosszút hogy te is szerzel egy új legjobb barátnőt.
2012. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legyen több ötösöd a suliban, mint neki!
2012. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Hanariko ***** válasza:
Na látod, ennyire jó barátnőd az a lány... nem kell senkit se kikészítened, hanyagold el te is, aztán ha föl van háborodva magára vessen. ennyi.
2012. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt ötösökkel nincs gond :D neki sokkal rosszabbak a tanulmányai
2012. okt. 6. 22:13
 5/10 Hanariko ***** válasza:
jah és igen, nézz új barátnő után.
2012. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszíteni minden titkomat tudja...:$
2012. okt. 6. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi nem lesz jobb a bosszútól, csak a fájdalmadat hozod a tudtukra, és rossz ember leszel tőle. Mellesleg, néhány hét múlva már te magad sem fogod érteni miért is tetted. Személyes tapasztalatból mondom. Ha hanyagol, hanyagold.
2012. okt. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ha hanyagolom nekem miért lesz jobb?
2012. okt. 6. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
nem lesz jó neked de talán ő észhez tér. De am iylenkor tényleg nem szabad foglalkozni vele mert az csak tetszene neki hogy látja hogy szükséged van rá.
2012. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hány éves vagy?:)
2012. okt. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!