Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon meg vagyok puffadva és...

Nagyon meg vagyok puffadva és a hasam olyan már mint egy nagy hólyag. Emellett wc-re járásom se a legjobb. Milyen diétás ételeket egyek, hogy rendben legyek? Sok a kérdésem pont?

Figyelt kérdés

Fogyózom (mert még bőven van mit leadni) és szeretném kérdezni, hogy mit egyek, ami egy kicsit leviszi a puffadást. Egyszer ettem karfiolt és az is eléggé megnyomott. Mostanában műzlit eszem és magos kenyeret, attól mintha kicsit jobban lennék e téren.


Naponta 1 órát kocogok. Az jó? Vagy esetleg tartsak pihenő napot is?


Ezt csináltam minden nap és most volt egy utazásom megint, ami 5 napig tartott, így kimaradt a "diétás étrend" és a sport. Most hogy hazajöttem, sokkal jobban vagyok és úgy érzem, hogy jót tett.



Néha tartsak szünetet és egyek "lom" ételeket?

Ennél a mozgásnál is tartsak egy héten mondjuk 1 nap szünetet?


Szerintetek?


További kérdés: mi a véleményetek a lézeres zsírbontásról? Csináltam már valaki?


Előre is köszi a válaszokat!!


én 170 cm , 66 kg lány vagyok.


2011. szept. 30. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nézz utána az ételek savasságáról illetve lúgosságáról szóló cikkeknek, van egy csomó belőlük a neten is.

A puffadás lehet valamilyen étel-intolerancia velejárója is, pl. a tejcukor-érzékenységé.

Sőt! Ideg-alapon is lehet.... szóval rengeteg oka lehet, ettől sokkal több információt kéne közölnöd akár velünk, de még jobb lenne, ha az orvosoddal! sok sikert!

2011. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig keves puffaszto etelt ettel,most lassan iktasdbe az etrendbe,ne egyszerre sokat,es igyal joghurtot is,több folyadekot.
2011. szept. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen megváltoztattad az étrended, persze h "megzavarodott" kicsit az emésztés. Nagyon jól kitisztít a zabpehely, emelett egészséges, fogyókúrás étel is. Eheted joghurtban, zabkásaként, én pl zabpelyhes kekszet szoktam sütni, másnapra gyönyörűen megvan a hatás:D

Puffadásra egyébként jó az édeskömény tea, vagy espumisan gyöngy.

DE jó lenne ha leírnád kb miket szoktál most enni.

2011. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A "bőven van mit leadni" elég nagy túlzás. Max. 4 kiló.

A puffadással mindenképpen orvoshoz kell fordulni, súlyos betegség jele is lehet.

Mi az a "lom" étel?

Miket eszel amúgy?

2011. szept. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!