Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti hogy reagálnátok arra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok arra, ha a barátnőtök beismerné, hogy megcsalta az előző barátját?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt és előttem egy elég hosszú és keserves kapcsolata volt. A srác semmibe vette kb és több alkalommal is megcsalta (utólag derült ki).

Nemrég beszélgettünk és valahogy szóba jött a dolog és mondta, hogy megcsalta egyszer a kapcsolatuk vége felé a barátját. Először nem nagyon tudtam mit reagálni rá, de aztán rájöttem, hogy inkább örülök neki, hogy ennyire őszinte.


Viszont azt a legjobb barátom egyenesen lehülyézett, mert "aki egyszer megteszi, az többször is meg fogja tenni". Viszont én ezzel nem értek egyet, mert amíg minden rendben van, addig nem hinném, hogy értelmes embernek eszébe jut megcsalni a másikat...



2014. jún. 18. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha tényleg annyira rossz volt az előző kapcsolata, akkor nem lehet neki felróni, és a haverod a hülye. Senki sem vág jó képet egy rossz kapcsolathoz.
2014. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Az én exemmel jöttél össze? :D Nekünk is így kezdődött a kapcsolatunk, hogy nálam kötött ki az állítólagosan rossz kapcsolat után, amiben meg is csalta a vége felé a srácot. Sőt, a saját bevallása szerint sem volt még egy kapcsolatban sem hűséges.


Én jól bántam vele, egyenrangú félként kezeltem és a vége az lett, hogy engem is ugyanúgy megcsalt és kihasznált anyagilag. Valóban, aki egyszer megtette, máskor is meg fogja. Hacsak nem tartod rövid pórázon, de ahhoz meg kinek van kedve?

2014. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna ennyi ideig húzniuk a dolgot, mert csak elnyújtották azt, amit már egyikük sem élvezett. Ez tény, viszont emiatt nem fogom elítélni, hanem inkább örülök neki, hogy őszinte volt velem és elmondta.
2014. jún. 18. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
figyelj :) az hogy a barátja megcsalta az oké ő ilyen de az mért ad neki rá okot hogy ő is megcsalja? ezt elmesélnéd nekem kérlek ? ez olyan mintha a haverod kiskutyáknak törné ki a nyakát te nem fogod attól hogy ő ezt teszi mert szerinted ez vissza taszító dolog nem helyes, szóval az hogy megcsalta a volt barátját az TELJESEN AZ Ő HIBÁJA és ő ilyen érted? és lehet hogy veled is megteszi majd , és persze hogy beismerte elvégre nem azt vallotta be hogy téged csalt meg miért ne mondaná akkor el ? ne biz benne, nem mondaná el ha téged is megcsalna, és meg is fogja tenni mert ilyen és majd ráfogja fogni ha kiderül hogy a te hibád, elvégre ezelőtt is azt tete, mint a gyerekek mikor mutogatnak egymásra hogy "ő kezdte"
2014. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

A jelenlegi kapcsolatom 8 és fél éve tart. Egyszer sem csaltam meg. Előtte volt 2 komoly kapcsolatom, mindkettőben félreléptem. Szóval ennyit arról, hogy aki egyszer megtette, az mindig megfogja vagy hogy kutyából nem lesz szalonna.:)

Hidd el, ha akár egy nő, akár egy férfi testileg-lelkileg megkapja a kapcsolatában azt, ami kell neki, akkor nincs az az isten, hogy félrelépjen!:) Illetve ha még lesz is valaha oka rá, akkor ha kellő tisztelettel van a párja iránt, illetve kellő felnőttséggel kezeli a dolgokat, akkor sem fog félrelépni!

Szóval becsüld az őszinteségét és tégy meg mindent azért, hogy tőled mindent megkapjon!

2014. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elözővel egyet értek.

Eddig sajnos minden párom megcsaltam ( összesen 2 volt szóval azért ebböl statisztikát nem lehetne csinálni) de borzasztó kapcsolatok voltak, de mostanit soha soha nem tudnám megse fordult a fejembe soha, 100%ban őszinte vagyok hozzá. Elmondom ha valaki próbálkozik nálam neki is, lekoptatom és kész.

Szóval hallgass a szívedre, nem kell ettől tartanod.

2014. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor egy kapcsolat rossz, akkor abból ki kell lépni, nem pedig megcsalni a másikat, pláne nem átliánozni,mert az a legundorítóbb.

Azzal nem értek egyet,hogy ha valaki egyszer megcsalta a társát ,az törvényszerűen ismét megteszi,de sok mindent elmond a jelleméről.

A helyedben amikor a megérzéseid azt diktálják ,néha ráellenőriznék a lányra,mert a bizalmat ki kell érdemelni,nem pedig megelőlegezni.

2022. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!