Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan reagálnátok ezt le ha a barátnőtök ilyet mondana?

Figyelt kérdés

Barátnőm napokban kijelentette , hogy nálam unatkozik meg nem szereti hogy olyan családközpontú vagyok. Pl hogy nálunk többnyire családi programokat találok ki közös tévézés beszélgetés teázás stb, természetesen elég időt fordítok arra hogy kettesben csak vele foglalkozzak elvigyem valahova ( gyakran napokon át csak vele vagyok)

nagyon szeretem meg ő is engem. de valahogy mindig lekezelően bánik velem ha éppen azt merem mondani hogy betegség vagy haveri találkozó miatt az adott napon nem tudok vele találkozni. ti mit csinálnátok a helyemben ?


2014. ápr. 19. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is lekezelő lennék vele.
2014. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Természetemnél fogva nem lennék rá képes ,
2014. ápr. 19. 12:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Családi teázás xdxd :D
2014. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor papucs vagy.
2014. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem szabad annyira a nők kedvében járni, mert visszaélnek vele. Tisztelet a kivételeknek, hogy el ne feledjem leírni! Legyél tökösebb, és szard le, ha rinyál. Mondd meg neki, ha nem tetszik a felhozatal, el lehet menni máshoz.
2014. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én más véleményen vagyok. Szerintem Tényleg idegesítő tud lenni néha z ilyen. Figyelj, neked a családod, haverjaid, de ő nem automatikusan szimpatizál mindennel és mindenkivel. Ez nem köcsög hozzáállás, csupán elege van belőle.
2014. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
fordított esetben én elviselek mindent és jópofát vágok olyan dolgokhoz is amikhez nem igen van kedvem de megcsinálom mert szeretem.
2014. ápr. 19. 12:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert te ilyen vagy. De ő nem a te klónod. Ő nem vág jó pofát az ilyenhez, de ez nem elítélendő.


Vagy csak az zavar, hogy ő képes kimondani, ha elég, te pedig nem?

2014. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez a csaj ki akar téged sajátítani, ezt nőként mondom. Én akkor unatkoznék, ha a párommal soha nem csinálnánk semmit más emberekkel, csak kettesben. Ja és azért az elég durva, hogy a barátnőd nem bírja elviselni, hogy neked rajta kívül is van életed, és jogod van egy kis szabadsághoz. Normális kapcsolatban természetes, hogy nem lógunk állandóan, 0-24-ben egymáson, és néha akár egymás nélkül is vannak programjaink.
2014. ápr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer csak kértem hogy csináljunk mást és olyanokat vágott a fejemhez hogy át kell gondolnia hogy velem akar lenni e egyáltalán, lehet hogy én vagyok a hülye de nem tudok kimondani olyat hogy "te h*lye p#csa térj észhez egy picit pl"
2014. ápr. 19. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!