Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha a barátnőtök ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a barátnőtök ezt a szemetekbe mondaná, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm cseten flörtölni kezdett a "barátommal", mert kíváncsi voltam, hogy más lányoknak is ugyanazokat írja-e mint nekem. Azt mondta a fiú, hogy nincs barátnője, meg pár dologban hazudott, amit nekem máshogy adott elő. A fiú nem tudja, hogy ismerem a lányt, de lehordták egymást, úgyhogy nem beszélnek tovább. De az mégis bánt, hogy igaz, hogy a barátnőm 'talált' rá, de akkor is, a fiú simán randizott volna vele, meg belement volna egy kapcsolatba. Szerintetek hogyan szembesítsem a fiút, hogy tudok mindenről? Eszem ágában sincs megbocsátani neki, csak azt akarom, hogy visszakapjon mindent, amiért játszadozott velem. Mert ezek szerint ha találna jobbat, akkor simán elhagyna, hiába mondja el, hogy szeret és nem akar mást, csak engem.
2014. ápr. 27. 12:40
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Akkor szakits vele... Vagy csetelj vele álnéven hetekig aztán beszéljetek meg egy találkát és ott eléperdulsz hogy "meglepetés!!! Szingli vagy"
2014. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
hagy a francba! nem is foglalkozz vele ne akard visszaadni, mert csak rosszabb lesz!
2014. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Most komolyan, mire jó ez a gyerekes viselkedés? Ha ez történt, akkor szakíts vele, ne bosszún törd az agyad. Nőjj már fel.
2014. ápr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
100%

Mikor szakítasz vele szépen elmagyarázod neki h ez az oka. Tádámm!

Nehogy már egy gondolattal is többet érdemeljen az eddigieknél...

De most komolyan. Legyen már eszed, ne legyél hülye.

2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
te is hamarabb tullennel rajt ha az egesz sracot ugy ajogy van elfelejted, mintha nem is lett volna. tudom, hogy nehez, de a te lelkednek is ez lenne a legjobb.
2014. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!