Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hogyan reagálnátok ha most szólna az aktuális barátnőtök hogy terhes?

Figyelt kérdés
Milyen érzés ez egy fiúnak. Az is írjátok meg hány évesek vagytok mióta vagytok együtt a barátnőtökkel.
2014. ápr. 11. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Én biztos kiakadnék, aztán megbeszélnénk az időpontot az orvoshoz...


25F - 1 év

2014. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Nincsen barátnőm, szerencsére.
2014. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, aztán megbeszélném vele hogyan tovább.
2014. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
1.miért akadnál ki? Te is épp olyan felelős lennél érte,mint a barátnőd...
2014. ápr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Meglepődnék, hogy van barátnőm.
2014. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy lányként írok, de a barátommal átbeszéltük a témát (mivel én eléggé babacentrikus vagyok, ezért többször is), és tudom, mi lenne az első lépése: elrángatna egy klinikára, és ha kellene, saját pénzből kifizetné az egész abortuszt. Mondjuk józan ésszel belátom, hogy igaza lenne, de mégis. Eléggé bepánikolna, gondolom.

Másfél éve vagyunk együtt, ő 22, én 21 éves vagyok.

2014. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aktuális barátnő? Ezt a nő is tudja?
2014. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mikor 3 hónapos volt a kapcsolatunk én 21, a feleségem 24 éves volt. Ő már akkor szólt, amikor késett a vérzése. Én nagyon örültem (volna neki). Amúgy mindketten suliba jártunk, de mondtam neki hogy keresek állandó munkahelyet ha baba van, és majd legfeljebb előrehozzuk az esküvőt. (A lánykérés már megvolt amúgy is egy ideje). Úgy voltam vele hogy akkor fél év után és nem másfél év után házasodunk ahogy egyébként tervben volt.


Végül is nem volt terhes. 2 negatív teszt és 9 nap után a vérzése is megjött. De én örültem volna neki. 25/F

2014. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első. Amúgy remélem tudod hogy az abortuszról a nő dönt, hogy megcsináltatja e, és nem te. Még akkor is ha azzal zsarolod hogy elhagyod.....
2014. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!