Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok a nők, akiket a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők, akiket a párjuk nem tud kielégíteni, azok milyen megoldást keresnek?

Figyelt kérdés

Túl felszínesek lettek az emberek, nem igazán merek kezdeményezni, pedig pl. a nővérem barátnői jóképűnek tartanak (tesóm mondta).

Félek, hogy ha őszinte kapcsolatot kezdek egy nővel, akkor nem leszek neki elég és meg fog csalni.

Azok a párok akik hasonló cipőben járnak mit tanácsolnak?

(19/F)



2014. júl. 6. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint akinek nincs párja :D, vagy dobja vagy elmondja mire vágyik.
2014. júl. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is ha állandóan ezen aggódsz, az nem jó. Bízz magadban ez nagyon fontos. Egy normális kapcsolatban pedig alapvető dolog a kommumikáció vagyis meg tudják beszélni a felek hogy mi, miért nem jó, és együtt keresnek megoldást a problémára......ilyen egyszerű.

Ha pedig nem tudják megoldani, külön válnak és mindkettő megkeresi a számára megfelelő partnert.

2014. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam azt buknád el ha nem lennél őszinte... Utálom a hazug, titkolózós embereket.
2014. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy az alapvető dolgokat tudnám számára biztosítani. Soha nem csapnám be, mindig őszinte lennék hozzá és nem csak itt, a hozzászólásomban, hanem a való életben is.

Csak nincs túl nagy péniszem, ezért parázok, de lehet feleslegesen.

2014. júl. 6. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Az,hogy nekem van e orgazmusom,az elsősorban nem csak a pasin múlik,hanem rajtam.Az meg egy ócska qrva,aki ezért megcsalja a barátját!Mindent meg lehet beszélni.
2014. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz azon, hogy nincs túl nagy péniszed, nem az a lényeg. A technika, az odaadás, a figyelmessèg összessègében többet nyom a latban.....úgyhogy nyugi :) #2
2014. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyszer sem volt még orgazmusom, harmadik barátom van most. Egyiket sem csaltam meg.

Keress normális, rendes csajt, akinek van lelkiismerete, meg elvei, hűséges. Ennyi. :)

2014. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatom előbb véget ért más miatt, minthogy én ezért szakítottam volna bárkivel. Bár lehet hogyha valakivel 2-3 év alatt sem jött volna össze akkor elegem lesz...nem tudom.

Csak azt, hogy az a férfi lett a férjem, akivel életemben először 24 évesen orgazmust éltem át. :) És persze azóta is... Én azt gondolom, ez is azt mutatja, hogy ő az igazi:)

2014. júl. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!