Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívánom a szexet, de a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánom a szexet, de a párom nem tud kielégíteni. Hogyan lehet rajta segíteni? Hogy teljesíthetne jobban?

Figyelt kérdés

ebben az esetben nem a viagrára vagy a szeretőre gondolok...

mi szeretjük egymást és megvan minden testi adottsága is.

az előjáték hosszú és szenvedéjes. fel tudok izgulni s alig várom,hogy jó érzést kapjak. aztán olyan,mintha pofára esnék...

ő élvezi,én meg vagy nem érzek semmit,vagy amit érzek,az nem jó.

volt pár alkalom amikor tényleg jól ment minden s majdnem eljutottam az orgazmusig. de nem teljesült be. annyira hiányzik az az érzés. nem tudom,hogyan érhetném el,hogyan lehetne jobb a pasim? mi lehet a hiba?

tudtok mondani olyan dolgokat,amik segíthetnek? amik bevàltak nektek?



2014. júl. 3. 22:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
vibrátor? mármint h ő csinálja neked?
2014. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pózok cserélgetése sokat segíthet, de sajnos van egy bizonyos százaléka a nőknek, akik sose tudnak hüvelyi orgazmust produkálni. Neked volt már hüvelyi orgazmusod? Esetleg más módon jutottál már a csúcsra?
2014. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az előjáték során van orgazmusod?

Más férfival szex közben eljutottál a csúcsra?

2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
keresd fel a magas vékony srácot
2014. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Héé.

Csak az volt a kérdéseid közt, hogyan lehetne jobb a PASID. Arra nem gondolsz, hogy talán Neked is ugyanúgy tenned kellene valamit? Egyrészt kísérletezzetek, miközben szeretkeztek, izgasson a kezével is, de vannak, akiknek a Kegel-gyakorlatok is hasznukra váltak, ennek is olvass utána, sok sikert nektek!

2014. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bár én még nem próbáltam a kutya póz elvileg az egyik legintenzívebb a nő és a férfi számára is. Bár a barátnőm sokszor a lovaglóért van oda, mert olyankor ő irányítja a tempót meg a mélységet.
2014. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Probáld meg az önkielégítést. Neked kell először kitapasztalni mi a jo a testednek. Èrezd h melyik ponton izgat a legjobban es azt mutasd meg a párodnak is. Sokszor jól jön ha elöbb te érzel rá a dolgokra. Probálkozz sok dologgal, több pózzal. Fedezd fel a tested. ;)
2014. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem hiszem,hogy készen állnék idegen segítségre (vibrátor) szeretném természetesen a dolgot...


cseréljük a pózokat,de mire jó pózt találnánk,arra az ember "elszomorodik" ezzel nem hagyunk fel.

nem vagyok frigid. volt már orgazmusom,nem csak csikló,hanem hüvelyi is. de igaz azt sem vele éztem el,hanem magammal. ő az első pasi,akivel szexelek... csak 18 éves vagyok.


ha a kezével izgat közben,akkor az egy kellemetlen,szörnyen erős érzést produkál,amibe nem tudok bele lazulni. nem értem ez másoknak miért élvezetes.

köszi,utána olvasok a gyakorlatnak. :)

2014. júl. 3. 23:28
 9/11 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy gyengéden csinálja a kezével, síkosítót, nyálat az ujjára. Mondd el neki hogy mi izgat. Ha az ujjazás nem,hagyjátok ki.
2014. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát bizony az ujjazás lehet nagyon rossz, meg az egyik legjobb dolog is...ilyen téren nagyrészt szerencsém volt, a legtöbb pasi értette a dörgést, bár egyszer belefutottam egy olyan srácba, aki előttem 5 évig élt párkapcsolatban, és miután mi összejöttünk és szexre került a sor, hát jött a fekete leves...meg sem gondoltam volna, hogy egy férfi, aki 5 évig együtt volt egy nővel, ilyen bénán ujjaz...azonnal két ujját használta és konkrétan döfködött, és ennyi...azt hittem a szemem kiugrik a helyéről, mikor elkezdte....idővel felvilágosítottam, hogy héééé, ez így nem jó, leginkább rossz, és teljesen meglepődött, hogy márpedig ő úgy gondolta, hogy ő ebben (is) marhára ügyes...nem volt az, és változtatni sem volt hajlandó...azóta nem tudom kiket "kínoz", de ez azért elég elszomorító volt...
2014. júl. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!