Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csinálnátok ha megcsalnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha megcsalnátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat mégis megcsaltam..

Aztmondta mondjam el neki ha csinálok valamit ami neki nem tetszene de ezt nem hiszem,hogy megbocsájtaná.

Elmondjam vagy titokban tartsam?

Ti mit tennétek?

Nem szeretném elveszíteni.:(



2014. júl. 10. 02:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Szereti, de azért megcsalja. Úr Isten, mi lenne, ha utálnád??
2014. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Kezdjük ott hogy én nem csalnám meg.
2014. júl. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Őszinteség az alapja a kapcsolatotoknak? Az ő részéről annak tűnik ez alapján.. szerintem a világon senki nem érdemelné meg hogy átverjék ha semmit nem tesz, de sajnos gerinctelen világban élünk... tudod igazából a lelkiismeretedre bízom....
2014. júl. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szégyenlem magam emiatt. És úgy érzem keveset foglalkozik velem...tudom,buta voltam de ezzel nem segítetek!
2014. júl. 10. 02:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen nem történne meg.
2014. júl. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

"Mit csinálnátok ha megcsalnátok a párotokat?"

Felköpnék, és aláállnék.

Majd elmondanám, és hagynám él boldogan.

Aztán átértékelném az eddigi értékrendemet.

Mi volt fontos, mit hibáztam, miért hibáztam.

Azt hiszem nem lennék képes erre soha, de próbáltam válaszolni.

2014. júl. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Kiugranék az ablakon
2014. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Mit kellene segítenünk drága? Állj elé és mondd el neki. Ha nem foglalkozik veled és te máshol keresed azt ami vele nincs meg akkor miért vagytok együtt?
2014. júl. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne mondd el, mert azzal csak fájdalmat okoznál neki. Élj együtt a lelkiismeretfurdalással. Ha szereted ne csald neg, ne légy buta...
2014. júl. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Miért vagyunk együtt?hmm ezt a kérdést én is fel szoktam tenni. :( Amikor vele vagyok: szerelem,boldogság minden ami kell..de ha nélküle akkor ez valamiért elmúlik.
2014. júl. 10. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!