Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
7hónapja együtt vagyok a barátnőmmel akit nagyon szeretek sajnos!ő az álomnő számomra! sajnos az történt hogy a legjobb haveromba beleszeretett és 2honapig kavartak ez az első és második hónapbantörtént... ugyebár mivel legjobb haverom ő ezért nem foglalkozott vele de a barátnőm olyanokat irkált neki hogy mikor találkozunk már leakar velefeküdni stb... és erre ugy jottem rá hogy mikor egy éjjel elaludt megnéztem a facebookját.másnap kérdőre vontam nagyon idegesen és ő elmesélte hogy neki nagyon tetszik ő neki az álompasi, én sirtam meg ilyenek és ő mondta hogy nem tehet róla nemtudja irányitani az érzéseit. mikor egy honapig nem beszélt vele mert letiltattam mar nem érdekelte bocsánatotkért elfogadtam megigérte hogy tobbé nem lesz ilyen! a kapcsolatunk 3-4honapja kozott megnéztem ujra a facebookját és hát kiderult találkozott egy sráccal akit felhivott magához csók volt meztelenkedés legalábbis ennyit mondott el. ezt a történetet is nagy nehezen probáltam elfelejteni sirtam sokat ilyenkor is... oké megigérte többé nem lesz ilyen ő engem szeret! erre pár napra ujjabban megnéztem a facebookját és mint kiderult ujra találkozott egy sráccal azzal is csókok fogdosás meg érzelem is volt köztük egy 3hétig körülbelol. mikor kérdőre vontam azt mondta éreziránta ujra sirtam kérdeztem hogy én miért nem vagyok jo? ő erre már annyit válaszolt hogy mikozom van ahoz hogy ő mit csinál!jo egy időután ujra rendben volt mindenköztunk 4honapig csalt engem. már a 7honapban tartunk azota kb 4honapja jo minden szeretjuk egymast de még mindig ott vannak bennem ezek a dolgok és ugyérzem nem tudom megbocsájtani neki mert én soha egy nőre ránem néztem ez idő alatt... az utolso pénzem ráköltöttem,inkább jártam szakadt cipőbe csak hogy neki meg tudjam venni azt a ruhát ami kelett és mégis ezt csinalta folyton ez jar az eszembe. na szoval 4honapig jovolt minden aztán egy kozos buliba találkozott ujra ezzel a legjobb barátommal és ujra akara irogat neki a barátnőm, smároltunk közben őt nézi rendesen féltékennyé akarja tenni pedig már 7honapja egyutt vagyunk egyutt élunk szinte! a nap 24órját egyutt toltjuk...! szoval nemtudom mit csinaljak. szerintetek mit csinaljak hogy engem akarjon? hogy igazan én keljek neki? mert látom a kedves vagy egy nővel és jószivű akkor beszoptad a nagy faszt mert csak a rosszfiuk jonnek be neki mert ez a haverom olyan hogy dobálja át veri a noket és abarátnomnek ez jonbe sajnos...mondta is mar. szoval az lenne a kérdésem hogy mit csinaljak hogyan viselkedjek hogy engem akarjon végre?

2014. jún. 28. 01:47
 1/8 C0r3 ***** válasza:
Kihasznál téged, és ott b*sz át ahol tud. Sajnálom, hogy magadtól nem vagy képes rájönni.
2014. jún. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobni kéne a csajt ... Ha pár hónapra újra meg is szerzed, úgysem szeret igazán és meg fog csalni. Megváltozni meg ne akarj (belső), mert akkor nem téged szeretne, csak egy állarcodat.
2014. jún. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így sehogy nem fog működni, teljesen mást akartok a másiktól mint amilyen valójában.

Ő pofonokat akar egy s_ggfej pasitól, valamint azt, hogy kihasználják te pedig leginkább csak sírsz neki.

Annyit megtehetsz, hogy átváltasz olyan pasiba amilyenek ő keres, de az is legfeljebb csak egy szerep lenne.

Esetleg az élet magától megtanít, hogy olyan legyél.

Mondhat bárki bármit, az erős vagy a hízelgő kutya b_szik, nem az amelyik nyüszít.

2014. jún. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyjad ezt a csajt, átvert, kihasznál, tudja hogy szereted nagyon és hogy bármit megtehet, le se szar téged, élvezi hogy te megveszel neki mindent stb... bocs hogy ilyen bunkón hangzik, de sokszor az igaz szavak nem mindig szépek és a szép szavak nem mindig igazak!
2014. jún. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem mindig azt mondják, hogy minket, csajokat, úgy lehet a legkönnyebben felszedni, ha nem vesztek rólunk tudomást. Azonban a ti kapcsolatotok bonyolultabb. Nem biztos, hogy folytatni kellene... Biztos lesz valaki olyan, aki nem csal meg téged, hű marad. Én a te helyedben (ha lányból is vagyok) nem folytatnám vele a dolgot. Nem éri meg.
2014. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nehogy már fuss egy ilyen csaj után.....x hónapig csalt téged és te akarsz a kedvében járni. csak gratulálni tudok.
2014. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szakítanék a nővel.
2014. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
te papucs vagy.....miaz hogy sírsz??! takarítsd ki azt a csajt az életedből ha ilyen ringyó! ha még ennyire se becsül téged, hogy több esélyt kapott tőled és te mindig visszaengedtek most nem kéne hagynod magad. dobd ki!
2014. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!